• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

na wynajem Pomorskie Gdynia Srodmiescie Swietojanska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Swietojanska

Znaleźliśmy 198 podobnych ofert: Na wynajem nieruchomości - Srodmiescie Gdynia Pomorskie

15891077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27885896 15891077 Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni.Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 247.Oferujemy pokoje biurowe o różnych metrażach, możliwy jest najem w dowolnej konfiguracji, również...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 641 PLN (58 zł/m2)

11
-
114 m2
2003
15888130 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27803131 15888130 Na wynajem biuro o powierzchni 12,7m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni z jadalnią zaraz obok biura. W budynku jest recepcja oraz winda. Pomieszczenia są ciepłe i dobrze oświetlon...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

577 PLN (48 zł/m2)

11
-
12 m2
1938
15665541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23580121 15665541 Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania i aranżacji przestrzeni oraz wydzielenia osobnych pomieszczeń. Stawka...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

38 340 PLN (43 zł/m2)

11
-
900 m2
2004
15510431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20123213 15510431 NOWOCZESNE BIURO W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI OBOK SEA TOWERSBiuro o powierzchni 220m2 znajduje się na 7 piętrze budynku biurowego. Biuro umeblowane [zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD oraz wbudowane szafy i wykładziny są w cenie, możliwość dodatkowego ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

13 557 PLN (62 zł/m2)

11
-
220 m2
2015
15372448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17049461 15372448 Lokal biurowy w sercu GdyniZaletyZadbane, odnowione 3 pomieszczenia z częścią socjalną i archiwum.Poszukiwana lokalizacja w dolnej części ul. Świętojańskiej.Doskonała komunikacja miejska ZKM kilkanaście metrów od nieruchomości.BudynekPiękna kamienica...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 900 PLN (53 zł/m2)

3
-
93 m2
1938
14830533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 53735 14830533 Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania i aranżacji przestrzeni oraz wydzielenia osobnych pomieszczeń. Stawka...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

38 340 PLN (43 zł/m2)

11
-
900 m2
2004
8272069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16754 8272069 Pow. 160m2: 8 pom. o pow.: (46,20+24,2+13,4+17+14,3+15,1+17,8+28,4) + 2 WC (13+9,4 m2) + część wspólna tj. 16,05m2. Lokal biurowo-usługowy. Lokal wyposażony w system wentylacji i klimatyzacji do indywiudualnego sterowania, sieć strukturalna, ilość te...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

9 886 PLN (56 zł/m2)

8
-
176 m2
1948
15795711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z witrynami w centrum miasta. 26102423 15795711 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa oferta wynajmu przestronnego lokalu użytkowego na parterze w samym sercu Gdyni. Gdynia jest popularnym miejscem turystyc...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

7 000 PLN (59 zł/m2)

2
-
119 m2
1999
15100113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Gdyni 9806598 15100113 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Gdyni  o pow. 48m2.Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku z windą.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną i WC i przedpokój z szafą.Ekspozycja okienna...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 550 PLN (53 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15226073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 13224534 15226073 Topowa lokalizacja – z widokiem na Park Centralny, GdyniaLokal o powierzchni 120m2 - znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku usługowym, na skwerze Plymouth, z widokiem na Park Centralny, w miejscu spotkań zarówno młodzieży jaki i osób dojrzals...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

14 500 PLN (121 zł/m2)

2
-
120 m2
2021
15190442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12119079 15190442 LOKALIZACJA: Moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, Basen Jachtowy oraz Bulwar Nadmorski - miejsca, gdzie z da...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

6 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
80 m2
-
14730774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 173017 14730774 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który d...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
8 m2
2009