• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 628

9830007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie bezczynszowe dwupokojowe z aneksem kuchennym 298101 9830007 Bezczynszowe mieszkanie. Bardzo jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z widokiem na panoramę Gdyni, skosy. 2 piętro: - sypialnia z 2 osobowym łóżkiem; - pokój z aneksem kuchennym jasny i słoneczny, wyposażony m. inn. w rozkła...

Gdynia (Mały Kack), ul. Sochaczewska 16a

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15655853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w Śródmieściu! 23395491 15655853 Na wynajem lokal usługowy - 163,08 m² - Gdańsk, ul. Łąkowa 59.Na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 163,08 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar wojskowych. Przestrzeń łączy w sobie nowo...

Gdańsk (Śródmieście), Łąkowa

19 564 PLN (120 zł/m2)

1
-
163 m2
2024
15665267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23576217 15665267 Opis:MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,00 mkw na 3-cim piętrze nowego bloku z windą, wybudowanego w 2024 roku w Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego przy ul. Zaczarowanej 2.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchni...

Rotmanka (Atut) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15663886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23539188 15663886 Posiadamy do wynajęcia w pełni wyposażony wyposażony apartament na strzeżonym osiedlu „Central Park”, usytuowanym w jednym z najlepszych punktów nowoczesnej dzielnicy Gdańsk - Morena. Z mieszkania rozpościera się wspaniały widok na całą panoramę Tr...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
1
42 m2
2013
14284817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2596566 14284817 Posiadamy do wynajęcia komfortowo wyposażony apartament 3 pok. , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Alfa Park gdańskiej Morenie przy ul. Gen.Andersa. Inwestycja zrealizowana przez jednego z czołowych deweloperów. Całość wykończona w bardzo wysokim...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (60 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15151472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11048052 15151472 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjny 3 pokojowy apartament o pow. 57,00 m2 komfortowo urządzony zlokalizowany przy ul. Skiby w nowej inwestycji Młode Stogi. Do dyspozycji najemcy udostępniamy pięknie urządzony salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,j...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (58 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
14350482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2661610 14350482 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Trawki ( Gdańsk -Wrzeszcz).Dwa niezależne pokoje ( salon w pełni wyposażony i umeblowany z balkonem), sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą ubraniową,kuchnia w pełni wyposażona oraz łazi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
10735526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22979 10735526 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień!Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

670 PLN (6 zł/m2)

3
2
120 m2
-
15866212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27316297 15866212 Posiadamy do wynajęcia bardzo ciekawą i nietuzinkową nieruchomość znajdującą się na Przeróbce przy ul. Pastoriusza Joachima.Do dyspozycji najemcy są trzy duże pokoje, kuchnia połączona z salonem , dwie łazienki oraz przedpokój o łącznej pow. użytkowe...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (46 zł/m2)

3
2
80 m2
-
15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025