• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 628

9830007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie bezczynszowe dwupokojowe z aneksem kuchennym 298101 9830007 Bezczynszowe mieszkanie. Bardzo jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z widokiem na panoramę Gdyni, skosy. 2 piętro: - sypialnia z 2 osobowym łóżkiem; - pokój z aneksem kuchennym jasny i słoneczny, wyposażony m. inn. w rozkła...

Gdynia (Mały Kack), ul. Sochaczewska 16a

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15655853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w Śródmieściu! 23395491 15655853 Na wynajem lokal usługowy - 163,08 m² - Gdańsk, ul. Łąkowa 59.Na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 163,08 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar wojskowych. Przestrzeń łączy w sobie nowo...

Gdańsk (Śródmieście), Łąkowa

19 564 PLN (120 zł/m2)

1
-
163 m2
2024
15762105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje na wynajem Albatros Towers 16. piętro 25399336 15762105 Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w Albatros Towers - Gdańsk al. Rzeczypospolitej. Apartament z pięknym widokiem na zatokę posiada dwa balkony.Budynek z nowoczesną infrastrukturą posiada 3 szybkie windy, przy wejściu znajduje się recepcja z 2...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 200 PLN (62 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15852501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | Orłowo 27035338 15852501 Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami.2 duże pokoje, salon z wyjściem na taras od strony zachodniej, kuchnia z oknem...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (40 zł/m2)

2
-
60 m2
1960
15852502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | Orłowo 27035339 15852502 Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami.2 duże pokoje, kuchnia z oknem, łazienka oraz zabudowany korytarz. Dla mieszka...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (40 zł/m2)

2
-
60 m2
1960
15870159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne biuro 133 m² – 7 pomieszczeń i parking 27421522 15870159 Szukasz funkcjonalnego biura dla swojej firmy, które możesz od razu zacząć użytkować? Ta nieruchomość to dobrze zaprojektowana przestrzeń z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz wygodnym zapleczem i parkingiem.Atuty nieruchomościdostępna od zaraz7 pomi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 000 PLN (38 zł/m2)

7
-
133 m2
2005
15889554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27852143 15889554 POMIESZCZENIA DO WYDZIERŻAWIENIA STAROGARD GDAŃSKI Spółka Oddział: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku Lokalizacja: województwo pomorskie, powiat...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

12 150 PLN (45 zł/m2)

11
-
269 m2
-
15897935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28012465 15897935 Duży lokal przy wyjściu z dworca PKP, gwarantujący duży ruch pieszych (powyżej są szkoły, biura) jest to jedyne miejsce umożliwiające przejście na dworzec, blisko Centrum Gdyni.Zacznij swój biznes w dobrej lokalizacji , a to już połowa sukcesu!ZALETY...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 500 PLN (38 zł/m2)

6
-
118 m2
1965
15897933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 28012469 15897933 NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI. Lokal handlowo-usługowy w pasażu handlowym przy ul Mickiewicza w Pogórzu.Główna ulica łącząca Kosakowo z gdańskimi dzielnicami Pogórze, Chylonia i Cisowa oraz Suchym Dworem.200m od ronda łączącego Suchy Dwór z gdyńskim Pog...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

3 996 PLN (100 zł/m2)

1
-
40 m2
2020
15896617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27984061 15896617 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2750m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziom...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

60 500 PLN (22 zł/m2)

1
-
2750 m2
2025
15896133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27970791 15896133 Oferta bez prowizji Magazyn dostępny od zaraz. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 750m2 w tym zaplecze socjalne 30m2. Lokal na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska, Portów, obwodnicy, autostrady ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 750 PLN (21 zł/m2)

1
-
750 m2
2010