sprzedaż • działka • budowlana


pomorskie • Kozia Góra • Kasztanowa


97 250 PLN
22 888 €
19 044 £
24 815 $
  • 1 945
50 zł
12 €
10 £
13 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    KontaktDZIAŁKA BUDOWLANA!!! Budownictwo jednorodzinne i usługi nieuciążliwe.

Lubisz spędzać czas w bliskim kontakcie z naturą? A może pragniesz spokoju z dala od miejskiego zgiełku? Bądź po prostu chcesz zainwestować? Prawdopodobnie mam propozycję, która może Cię zainteresować. Być może ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie!

Działka o powierzchni 1 945 m2 o niebywałych walorach krajobrazowych, położona w uroczym zakątku osady Szklana Góra, należąca do sołectwa Kozia Góra. Dzieli ją zaledwie niecały kilometr od jeziora Przywidzkiego.

Ukształtowanie terenu lekko pagórkowe, widok na łąki i las, nieopodal zabudowa siedliskowa i domki jednorodzinne. Dojazd do działki drogami asfaltowymi i utwardzonymi, ostatni odcinek drogi do wytyczenia. Przy najbliższych zabudowaniach woda i prąd.

Miejscowość Kozia Góra posiada aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Oferowana działka ma funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej o symbolu 4.MN/U. Link do planu http://www.przywidz.pl/mpzp

Działka jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, która łączy się z drogą gminną.

W tym miejscu mamy w ofercie jeszcze tylko 4 działki.

Powierzchnie: 1269 m2, 1525 m2, 1599 m2, 1945 m2.

FILM: https://youtu.be/ur87wKjKEZU

Odległości:

10 min. piechotą dotrzemy do najbliższego przystanku autobusowego na ul. Kasztanowej.

3,5 km do Mierzeszyna, gdzie jeździ autobus na trasie Trzepowo-Pruszcz Gdański-Gdańsk, znajdują się tu sklepy, szkoła podstawowa i kościół.

8,5 km do Przywidza, który znany jest ze swoich walorów turystycznych, znajduje się tu również siedziba władz gminy.

18 km Straszyn, skąd już blisko do autostrady i obwodnicy trójmiasta.

Jeśli oczami wyobraźni widzisz już swój wymarzony dom i chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji, zadzwoń.

Transakcje naszych klientów nadzoruje Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Jańczuk.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania, współpracujemy od lat ze sprawdzonymi doradcami finansowymi.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Poland Investors Sp. z o.o. będąca właścicielem marki Agencja Ruszamy Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Poland Investors Sp. z o.o. jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Poland Investors Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Zapraszam do kontaktu +48 661-662-427
  • powierzchnia: 1945 m2
  • powierzchnia działki: 1945 m2

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek