• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdansk Piecki Migowo

Znalezionych ofert: 72

15893547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z dużym balkonem od zachodu (winda) 27914105 15893547 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z windą w pobliżu Wróbla Staw do zamieszkania dla rodziny lub pod wynajem.ATUTY- praktyczny układ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

929 000 PLN (14 746 zł/m2)

3
1
63 m2
2016
15897536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005752 15897536 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska – idealne dla pary, singla lub pod inwestycjęZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,25 m², położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu dewelopera A...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 652 zł/m2)

2
1
55.25 m2
2010
15876950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z pięknym widokiem Morena 27559153 15876950 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjny rozkład,- ekspozycja pd-zach- niezależna kuchnia z oknem,- duży słoneczny balkon z pięknym widokiem na tereny zielone,- świetna lokalizacja,- bogata infrastruktura usługowo- handlowa,- ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (13 310 zł/m2)

2
-
42 m2
1972
15897231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998307 15897231 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowe mieszkanie z loggią Gdańsk MorenaNa sprzedaż świeżo wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone przy ul. Myśliwskiej 32 w Gdańsku, w dzielnicy Piecki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (20 606 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15861789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211709 15861789 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m²Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m², położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje się w s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

748 900 PLN (12 482 zł/m2)

3
-
60 m2
1985
15848050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26929879 15848050 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – kawalerka z ogródkiem gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupiona bezpośrednio od dewelopera i wykończona „pod klucz” – gotowa do zamieszk...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

477 000 PLN (17 667 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15885225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720916 15885225 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 3 pokoje wysoki parter Morena, ul. BulońskaNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat 90., przy ul. Buloń...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15865697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304870 15865697 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne 2 pokoje – Wzgórze Hoplity Piecki-MigowoNa sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wzgórze Hoplity, realizowanej przez Euro Style, ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 700 PLN (15 755 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15872218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488198 15872218 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Morena garaż + komórkaNa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25 m², położone w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańsk – M...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15762366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25402223 15762366 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu – 74 m², GdańskOpis mieszkania:*Powierzchnia całkowita: 74 m²Układ:I kondygnacja (ponad 46 m²):*przestronny salon z...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 399 000 PLN (18 905 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15897038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok.| Wysoki standard | Hala garaż 27993005 15897038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy MorenaPiecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej łączy komfort codziennego życia z zielonym, spokojnym otoczeniem, którego dziś szuka coraz więcej osób. Słoneczny salon, duży dwustronny taras z wido...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
2004
15866110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z osobną kuchnią w Gdańsku 27311884 15866110 HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ z osobną kuchnią,- prywatne miejsce postojowe za szlabanem,- spokojna, kameralna okolica,- plac zabaw tuż przy budynku,- widok na zieleń,- duży ogród- zachodnia ekspozycja.CHARAKTERY...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

2
-
54 m2
2009