• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdansk Lostowice

Znalezionych ofert: 67

15666906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek od południa, prywatny park, 0% od kup 23591119 15666906 Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe!Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu ręki? To mieszkanie w inwestycji BIOT...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15896749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988442 15896749 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROGotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk, ul. NiepołomickaNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,93 m², położone na osiedlu Świętokrzyska Park przy ul. Niepoło...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

2
-
46 m2
2019
15886711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765683 15886711 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15869995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27415070 15869995 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka z ogródkiem – 35,80 m² parter po remoncieOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na parterze budynku mieszkalnego. Do lokalu przynależy prywa...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

444 000 PLN (13 059 zł/m2)

1
-
34 m2
2006
15871095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27457588 15871095 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiemGdańsk Łostowice ul. Niepołomicka 43,25 m² wysoki standard ogródek 96 m²Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, słoneczne mieszka...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

683 000 PLN (15 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15895458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962878 15895458 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 34,92 m² I piętro Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: zachód.Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku.To doskonała propozycja...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

466 500 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2027
15895813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962807 15895813 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 48,06 m² balkon Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: południowy wschódNa sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,06 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Pastelowej ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

585 500 PLN (12 183 zł/m2)

3
1
48.06 m2
2026
15895737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962806 15895737 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 59,07 m² balkon Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: południe-wschódNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

677 500 PLN (11 469 zł/m2)

3
1
59.07 m2
2025
15879345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613316 15879345 Dwupoziomowe, słoneczne, ponad 100 m2, 6 pokoi, 2 balkony, komórka 9 m2Powierzchnia użytkowa lokalu to 106 m2, która obejmuje dolną kondygnację składającą się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,8 m2, trzech pokoi (13,8 m2, 10,3 m2, 10 m2),...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (8 396 zł/m2)

4
1
106 m2
2008
15895255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży Ogród | 3 Pokoje | Od Południa! 27961641 15895255 Świetna oferta 3 pokojowego mieszkania z ogrodem! Idealna propozycja dla rodziny.MIESZKANIE:Na sprzedaż ciepłe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,81 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2023 roku. N...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
1
52 m2
2023
15890403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ogródek I miejsce w hali I komórka I nowe osiedle 27876191 15890403 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not hesitate to write or call us. We speak English.2-pokojowe mieszkanie spod igły o pow. 40 m2 z nowym, k...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

585 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
39 m2
2022