• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Gdansk Orunia Trakt Sw. Wojciecha

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wojciecha, Trakt i Sw.

Znaleźliśmy 68 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Orunia Gdansk Pomorskie

15887414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 2 pok. z balkonem, Orunia Grn. /przy parku 27783149 15887414 Do sprzedaży oferujemy słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, z zabudowanym balkonem, położone na parterze bloku mieszkalnego z 1997 roku. Mieszkanie znajduje się na cenionej i lubianej Oruni Górnej, przy ul. 3 Brygady Szczerbca, blisko lini...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

579 000 PLN (13 159 zł/m2)

2
1
44 m2
1997
15896170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokoje | 2 miejsca parkingowe 27971156 15896170 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przestronny i funkcjonalny układ - komfortowa strefa dzienna oraz 2 niezależne sypialnie- 2 miejsca postojowe - naziemne- Duży balkon - 8,32m²- Kameralne, nowoczesne osiedle - ogólnodostępna wiata grillowa- Gotowe do zamieszkani...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

829 000 PLN (12 014 zł/m2)

3
1
69 m2
2021
15887704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny Gdańsk Łostowice 27791630 15887704 TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz sąsiednimi dzielnicami (linie autobusowe 113, 213, 255), a także z p...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (9 846 zł/m2)

3
1
65 m2
2005
15712728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24428098 15712728 WYJĄTKOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY PARKU ORUŃSKIM88 m² + możliwość adaptacji 40 m² poddasza duży balkon widok na GdańskGdańsk, ul. PlatynowaZ przyjemnością prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w jednej z n...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 180 000 PLN (13 409 zł/m2)

4
1
88 m2
2004
15794166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w nowej inwestycji 26062526 15794166 Na sprzedaż: nowoczesne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Południowym w Gdańsku - idealne dla osób, które chcą żyć wygodnie, spokojnie i jednocześnie blisko centrum miasta.Lokalizacja: - Zaledwie 10 minut od gdańskiej Starówki - szybki do...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

520 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15884511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27705706 15884511 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na Osiedlu Pastelowym w dzielnicy Orunia Górna. Lokal gotowy do zamieszkania — bez dodatkowych nakładów na start.Atuty nieruchomości• niskie opłaty • mieszkanie gotowe do wprowadzen...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

495 000 PLN (13 633 zł/m2)

2
-
36.31 m2
2023
15815922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
gotowe do zamieszkania| balkon| miejsce parkingowe 26651244 15815922 Gotowe do zamieszkania, nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż, starannie wykończone mieszkanie o powierz...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (15 341 zł/m2)

2
1
41 m2
2020
15868822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 2 pokoje | osobna kuchnia | blisko zieleni 27391094 15868822 MIESZKANIE:Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m². W skład nieruchomości wchodzą:- jasny salon z ekspozycją południową,- oddzielna kuchnia z oknem,- sypialnia,- korytarz z szafą,- łazienka z wanną.Mieszkanie dobrze doświ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15891409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896683 15891409 Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:- Spółdzielczo-własnościowe z KW - możliwość zakupu przez ocokrajowca- Odległość 3 km od Starego Miasta- Praktyczny układ pomieszczeń z ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 836 zł/m2)

3
1
52.3 m2
1970
15887620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe - 56,6 m² 27788233 15887620 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,80 m², położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2002 roku, zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

684 900 PLN (12 923 zł/m2)

2
-
53 m2
2002
15869791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji! 27408981 15869791 3 pokoje 2022 rok gotowe do wprowadzenia jasne i ciche blisko obwodnicyNowoczesne, zadbane i w pełni funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m², położone na wysokim parterze w budynku z 2022 roku, w dynamicznie rozwijającej się częś...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

679 000 PLN (13 058 zł/m2)

3
1
52 m2
2022
15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970