• Nieruchomości woj. Pomorskie

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 2012m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 199 000 PLN
  • MiastoGniewino
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Szanowni Państwo,
na sprzedaż znajduje się uzbrojona w media (prąd, woda) działka budowlana o powierzchni 2012 m2 (nr 202/35) zlokalizowana w Salinie przy ul. Jeżynowej.
gniewino.e-mapa.net/?ParcelsForSale=221505_2.0013.202/35
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Zainteresowanych kupnem zachęcam do kontaktu,
Paweł Jakubowski
Telefon: XXXXX296 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15898017
  • Data publikacji: 24 maja 2026 03:22 (18 godzin temu)

Mapa

Pomorskie, Gniewino, Salino ,
Paweł Jakubowski

Paweł Jakubowski

+48XXXXXX296
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Gniewino, Salino

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15898017

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

199 000 PLN

99 zł/m2
Gniewino (Salino) (Pomorskie, gm. Gniewino)

Paweł Jakubowski

+48660543296

Główne cechy:

  • Powierzchnia 2012m2

Opis - Działka Budowlana

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Szanowni Państwo,
gniewino.e-mapa.net/?ParcelsForSale=221505_2.0013.202/35
Zainteresowanych kupnem zachęcam do kontaktu,
Paweł Jakubowski
Telefon: 660543296

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15898017
  • Data publikacji: 24 maja 2026 03:22 (18 godzin temu)