• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 164

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15894814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949017 15894814 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka blisko morza – Gdańsk Żabianka30,90 m² widok na morze osobna kuchnia gotowa do zamieszkania lub wynajmuNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,90 m...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

448 000 PLN (14 452 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15894116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925367 15894116 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!Opis: Posiadamy na sprzedaż luksusowy trzypokojowy apartament o powierzchni 79,70 m2 z ogrodem na prestiżowym i zamkniętym osiedlu Ogrody Tesoro. Osiedle położone jest na Pogórzu, na przedmieściach Gdyni, zlokalizowane w...

Pogórze (Ogody tesoro) (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 320 000 PLN (16 709 zł/m2)

3
1
79 m2
2023
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15865529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27302829 15865529 Bardzo atrakcyjna oferta!!!Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Kokoszki przy ul. Irysowej w kameralnym budynku na pierwszym piętrze.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość obwodnicy trójmiejskiej, węzła ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (11 525 zł/m2)

3
1
59 m2
-
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15893430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa funkcjonalne pokoje z ogródkiem 27911387 15893430 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:idealnie zlokalizowaneblisko linii tramwajowej oraz autobusowej2 km od morza funkcjonalne i ustawne idealne dla singla lub p...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
-
48 m2
1979
15890494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878456 15890494 *** SOPOT CENTRUM *** TARAS W KAMIENICY *** STAN DEWELOPERSKI PO GENERALNYM REMONCIE *** UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ *** LOKALIZACJA: Sopot, Aleja Niepodległości 756 – absolutnie topowa lokalizacja w samym centrum miasta. To jedna z tych nieruchomości, gd...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 390 000 PLN (14 242 zł/m2)

3
1
97.6 m2
1920
15897071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym budynku 27993667 15897071 Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe w kameralnym budynku. - zakończenie budowy 12.2026BUDYNEK:Kameralny, trzypiętrowy budynek z zaledwie ośmioma mieszkaniami został stworzony z myślą o mieszkańcach ceniących spokój, wygodę i prywatną atmosferę. Nowoc...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (12 580 zł/m2)

3
1
50 m2
2026