• Nieruchomości woj. Pomorskie

4 pok. mieszkanie - Gdańsk Przymorze, 1km od morza

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 70m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 5 150 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy2010

Opis szczegółowy

TYLKO U NAS!

OKOLICA: Mieszkanie usytuowane w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnicy Gdańska - Przymorzu. Blisko Parku Oliwskiego i Katedry Oliwskiej oraz lasu. Bardzo dobra komunikacja z dojazdem do Centrum Gdańska jak i Sopotu oraz do obwodnicy Trójmiasta. W okolicy znajduję się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoła, przedszkole, Uniwersytet Gdański, AWFiS oraz przystanek SKM, autobusowy i tramwajowy, odziały banków, restauracje i kawiarnie, ryneczek, przychodnia lekarska.

BUDYNEK: wybudowany w 2010 roku z pustaków. Osiedle ogrodzone i monitorowane, drzwi wejściowe do klatki zabezpieczone domofonem.

MIESZKANIE: o powierzchni 70,90 m2, składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym, wyposażonym w piekarnik, płytę elektryczną, zmywarkę, lodówkę + miejsce wyodrębnione na jadalnię,
- 3 odrębnych pokoi/sypialni, w tym sypialnia główna z odrębną garderobą
- łazienki wyposażonej w nową pralkę
- dużego przedpokoju.

OPŁATY: czynsz około 830 zł/m-c + media (prąd, Internet, etc.).

INFORMACJE DODATKOWE:
- miejsce postojowe w HALI GARAŻOWEJ w cenie 200 zł/m-c,
- komórka lokatorska o powierzchni 2,40 m2.

KAUCJA: 5000 zł.

DOSTĘPNOŚĆ: od 08.06.2026 r. (najem instytucjonalny)

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

WYNAJMIJ Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- gwarantujemy bezpieczny wynajem i najlepszą cenę

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896196
  • Data publikacji: 20 maja 2026 12:22 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze ,
Karol Korzeniecki

Karol Korzeniecki

+48XXXXXX568
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem - Gdańsk, Przymorze

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15896196

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

5 150 PLN

74 zł/m2
Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Karol Korzeniecki

+48798568568

Główne cechy:

  • Powierzchnia 70m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2010

Opis - 4 pok. mieszkanie - Gdańsk Przymorze, 1km od morza

TYLKO U NAS!

MIESZKANIE: o powierzchni 70,90 m2, składa się z:
- łazienki wyposażonej w nową pralkę
- dużego przedpokoju.

INFORMACJE DODATKOWE:
- miejsce postojowe w HALI GARAŻOWEJ w cenie 200 zł/m-c,
- komórka lokatorska o powierzchni 2,40 m2.

KAUCJA: 5000 zł.

DOSTĘPNOŚĆ: od 08.06.2026 r. (najem instytucjonalny)

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

WYNAJMIJ Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- gwarantujemy bezpieczny wynajem i najlepszą cenę

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896196
  • Data publikacji: 20 maja 2026 12:22 (2 godzin temu)