• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 157

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15876611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oliwa-lokalizacja gdzie codzienność zwalnia tempo 27542396 15876611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i naturalnej harmonii. Taką właśnie przestrzenią jest mieszkanie położ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

795 000 PLN (16 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2010
15886488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki dom w Domachowie! 27759578 15886488 Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice GdańskaNowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk (ok. 25 minut). Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortu, n...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

565 000 PLN (6 278 zł/m2)

3
-
90 m2
2025
15885751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Bytowie 27740466 15885751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,5 m², położonego przy ul. Zwycięstwa w Bytowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego budynku, w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do c...

Bytów (Pomorskie, gm. Bytów)

485 000 PLN (8 083 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15889417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje po remoncie | Balkon | ul. Por 27850126 15889417 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,1 m², położone przy ul. Porębskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska - Ujeścisko Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2008 roku wyposażonym w w...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

3
1
47 m2
2008
15890010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | Wrzeszcz | piwnica 9,2 m² | 27867249 15890010 Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,2 m², położone na 2. piętrze budynku przy ul. Do Studzienki w jednej z najbardziej cenionych części Gdańsk - we Wrzeszczu.To idealna propozycja zarówno dla osób sz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15886028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Morze i las na wyciągnięcie ręki | Bernadovo 27746399 15886028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu położonego na prestiżowym osiedlu Bernadovo w Gdynia.Kameralna inwestycja wyróżnia się butikowym charakterem — w budynku znajduje się zaledwie sześć apartamentów, co gwarantu...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 480 000 PLN (29 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15885273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 53m² | balkon | miejsce parkingowe 27721740 15885273 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m², położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do Gdańska.Układ mieszkania:przestronny salon z aneksem kuchennymdwie niezależne sypia...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 519 zł/m2)

3
1
52 m2
2017
15893425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 2 pokojowe mieszkanie 27911013 15893425 Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych. Lokal wyróżnia się ergonomicznym układem pomieszczeń oraz korzystną ekspozycją wschód-zachód, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone pr...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

664 000 PLN (11 649 zł/m2)

2
1
57 m2
2011