• Nieruchomości woj. Pomorskie

Gotowy biznes w samym sercu Gdańska!!

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 39m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 789 000 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1918

Opis szczegółowy

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o pow. 39,10m2 w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska przy ul. Przyokopowej.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

-bliskość Motławy i Starego Miasta
-ustawne pokoje,
-nowe instalacje,
-po remoncie generalnym,
-doskonałe pod najem krótko terminowy,
-bliskość infrastruktury handlowo-usługowej,
-spokojne sąsiedztwo.

CHARAKTERYSTYKA:

Na powierzchnie mieszkania składa się:
- jasny, ustawny salon z aneksem kuchennym
- sypialnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Mieszkanie przeszło generalny remont wraz z wymianą instalacji wodnej i elektrycznej. Woda oraz ogrzewanie gazowe- nowy piec dwufunkcyjny.
Mieszkańcy klatki posiadają możliwość korzystania z ogólnodostępnego strychu.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 1918 roku położonego na ulicy Przyokopowej. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Z mieszkania można dostać się w zaledwie 15 minut do Starego Miasta. W promieniu 500 metrów znajdziemy przystanki autobusowe oraz tramwajowe, a od najbliższej stacji SKM dzieli nas 1 km.

Ta nieruchomość to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem krótkoterminowy.

Zapraszamy na prezentacje!
Przemysław Jabłoński
Nr. oferty PH169391

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894634
  • Data publikacji: 18 maja 2026 17:07 (35 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście ,
Przemysław Jabłoński

Przemysław Jabłoński

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Gdańsk, Śródmieście

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15894634

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

789 000 PLN

20 231 zł/m2
Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 39m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1918

Opis - Gotowy biznes w samym sercu Gdańska!!

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

-bliskość Motławy i Starego Miasta
-ustawne pokoje,
-nowe instalacje,
-po remoncie generalnym,
-doskonałe pod najem krótko terminowy,
-bliskość infrastruktury handlowo-usługowej,
-spokojne sąsiedztwo.

CHARAKTERYSTYKA:

Na powierzchnie mieszkania składa się:
- jasny, ustawny salon z aneksem kuchennym

Przemysław Jabłoński
Nr. oferty PH169391

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.