• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 180

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15866580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na morze | 5 min do plaży | W 27320915 15866580 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie morze, zieleń i miejski rytm spotykają się w naturalny sposób. CO ZYS...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1980
15884060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużą loggią | Gdynia Chylonia | cisza, 27694083 15884060 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w funkcjonalnym, jasnym mieszkaniu położonym w spokojnej części Gdyni Chyloni.To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia - z dużą loggią, dobrym układem i z...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (11 408 zł/m2)

2
1
49 m2
2000
15853548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | osobna kuchnia | możliwość 2 pokoi | 5 27052123 15853548 Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. To propozycja dla osób, które szukają komp...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (13 406 zł/m2)

1
1
32 m2
1953
15856746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 63,7 m² | taras 30 m² | Gdynia Obłuże 27104715 15856746 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni.To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronny układ mieszkania, dużą ilość naturalnego światła oraz bliskość morza...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

659 000 PLN (10 460 zł/m2)

3
1
63 m2
2006
15891185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27890617 15891185 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPośredników oraz biura nieruchomości proszę o nie kontaktowanie się. Nawet gdy macie klienta. Cześć! Sprzedajemy nasze przytulne i wygodne mieszkanie w Gdańsku, w spokojnej dzielnicy Piecki-Migowo (Morena). To 63...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

695 000 PLN (10 859 zł/m2)

3
-
64 m2
1986
15878741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 1908 | Wrzeszcz | 3 pokoje | Wrze 27597906 15878741 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym światło, wysokość i klimat historycznej, przedwojennej zabudowy Gdańska...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 249 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
1
75 m2
1908
15841064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z panoramicznym widokiem | 8 piętro | Gdy 26787822 15841064 Oferta biura The House Nieruchomości.Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m² położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni.Dwa pokoje, log...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

359 000 PLN (13 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1975
15891187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890623 15891187 NOWOCZESNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM HALA GARAŻOWA KOMÓRKA LOKATORSKA MIEJSCE POSTOJOWE ZEWNĘTRZNENAJWIĘKSZE ATUTY* funkcjonalny układ pomieszczeń* przestronny balkon o powierzchni ok. 15 m²* klimatyzacja* markizy balkonowe* miejsce w...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

674 000 PLN (13 331 zł/m2)

2
-
50.56 m2
2013
15887434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Śródmieście | 2 pokoje | wysokość 285 cm 27783380 15887434 Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorskim charakterem i architekturą budującą wartość tej lokalizacji od deka...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (14 711 zł/m2)

2
1
38 m2
1957