• Nieruchomości woj. Pomorskie

Bliźniak na sprzedaż, Trąbki Wielkie.

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 109m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 1 225 000 PLN
  • MiastoTrąbki wielkie
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

Tylko u nas!
Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji.
Przyjedź i wybierz swoją połówkę!

Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość o detale podczas budowy oraz bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, idealny dla rodziny 2+2 lub 2+3.

Dodatkowo duże, ponad 100-metrowe poddasze, które pozwala na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni mieszkalnej.
Poddasze jest praktycznie przygotowane do wykończenia i posiada wyprowadzone media.

Idealna przestrzeń na kolejne pokoje z łazienką, pracownię, biuro lub ogromny pokój zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to spokojna i zielona miejscowość położona w otoczeniu lasów, łąk i terenów rekreacyjnych, idealna dla osób ceniących codzienny kontakt z naturą. Kameralny charakter okolicy łączy się tutaj z wygodą życia — mieszkańcy mają dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego, szkół, przedszkoli oraz punktów codziennej obsługi.

Dużym atutem miejscowości jest także bardzo dobra komunikacja. Szybki dojazd do Gdańsk pozwala komfortowo łączyć spokojne życie pod miastem z pracą czy nauką w aglomeracji.

BUDYNEK: Parterowy, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109,36 m2 (dodatkowo ok. 114 m2 poddasza).

W skład powierzchni wchodzi:
- przestronny salon z aneksem kuchennym,
- główna sypialnia
(możliwe pomniejszenie sypialni i wydzielenie klatki schodowej z wejściem na poddasze). Aktualnie zamontowane schody strychowe.
- 2 pokoje,
- łazienka,
- WC,
- pomieszczenie gospodarcze/pralnia.

DZIAŁKA: 780 m2. 

W standardzie:
- dach pokryty dachówką ceramiczną.
- wykończona elewacja, styropian grafitowy 20 cm oraz struktura.
- ocieplony strop styropianem 20 cm.
- instalacja elektryczna, wodna, ogrzewanie podłogowe.
- tynki gipsowe oraz posadzki.
- okna, drzwi wejściowe.
- kostka brukowa, taras, opaska wokół domu oraz podjazd.
- piec gazowy dwufunkcyjny.

WODA/KANALIZACJA - Sieć Gminna.
OGRZEWANIE - Gazowe.
Dodatkowo w salonie przygotowane zostało miejsce pod kominek.

Masz pytania? Zadzwoń!
Zapraszam na prezentację!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890681
  • Data publikacji: 13 maja 2026 19:22 (6 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Pomorskie, Trąbki Wielkie ,
Jakub Gut

Jakub Gut

+48XXXXXX568
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Trąbki Wielkie

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15890681

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 225 000 PLN

11 239 zł/m2
Trąbki Wielkie (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

Jakub Gut

+48798568568

Główne cechy:

  • Powierzchnia 109m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2025

Opis - Bliźniak na sprzedaż, Trąbki Wielkie.