• Nieruchomości woj. Pomorskie

Komfortowy apartament tuż przy plaży w Sopocie

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 54m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 1 799 000 PLN
  • MiastoSopot
  • Rok budowy2010

Opis szczegółowy

Wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium w samym sercu Sopotu to propozycja dla osób ceniących komfort oraz wysoką jakość wykończenia.  Eleganckie wnętrza, stworzone z dbałością o detale tworzą spójną i funkcjonalną przestrzeń do życia. Przestronna strefa dzienna harmonijnie łączy komfort wypoczynku z reprezentacyjnym charakterem wnętrza. Mieszkanie zostało zaprojektowane i starannie zaaranżowane przez architekta na potrzeby właścicieli, dzięki czemu wyróżnia się ponadczasową estetyką i przemyślanym układem. Wyjątkowego charakteru wnętrzu nadaje stolarka drzwiowa wykonana na zamówienie oraz zabudowy przygotowane na wymiar, doskonale wpisujące się w elegancki styl wnętrza. Nieruchomość nigdy nie była wynajmowana. To idealna propozycja dla osób poszukujących second home nad morzem lub komfortowego miejsca do wypoczynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Sopocie.

Pomieszczenia
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka z prysznicem
- przedpokój

Lokalizacja
Dolny Sopot to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Mieszkanie znajduje się w pobliżu piaszczystej plaży, terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. Zaledwie 15-minutowy spacer dzieli budynek od ul. Bohaterów Monte Cassino i sopockiego mola. Apartament mieści się w kompleksie budynków Sopocka Rezydencja przy ul. Łokietka należącym do dewelopera Polnord. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, a także przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja SKM - wszystko co potrzebne do wygodnego życia oraz wypoczynku.

Zalety
- komfortowy oraz funkcjonalny układ pomieszczeń
- wysoka jakość wykończenia
- bliskość plaży 300 m
- ekspozycja na 3 strony świata, dzięki której apartament jest doskonale doświetlony naturalnym światłem przez cały dzień
- gotowe do wprowadzenia
- winda i hala garażowa 
- ochrona oraz monitoring
- powierzchnie rekreacyjne przeznaczone dla mieszkańców, w tym zespól odnowy biologicznej, pomieszczenie klubowe i taras na dachu
- do mieszkania przynależy miejsce w podziemnej hali garażowej oraz piwnica (2,5 m²) za łączną cenę 150 000 zł, zakup obligatoryjny 

Opłaty
- średnia miesięczna wysokość czynszu 650 pln

Zapraszam serdecznie na prezentację. 

---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890421
  • Data publikacji: 13 maja 2026 18:10 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3

Wirtualna wizyta:

Mapa

Pomorskie, Sopot, Wyścigi ,
Agnieszka Kępa – Płoszaj

Agnieszka Kępa – Pło...

+48XXXXXX800
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Sopot, Wyścigi

nieruchomosci-pomorskie-24.pl / 15890421

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 799 000 PLN

33 315 zł/m2
Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 54m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2010

Opis - Komfortowy apartament tuż przy plaży w Sopocie