• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 148

15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021
15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15889077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje Chwarzno 2 balkony 2 miejsca w hali 27843391 15889077 Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, położone w Gdyni Chwarznie  w spokojnej, zielonej części Gdyni - osiedle Sokółka Zielenisz cenione za ciszę, kameralną zabudowę oraz bliskość terenów rekreacyjnych. Nieruchomość została zaproj...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 200 000 PLN (12 766 zł/m2)

4
2
94 m2
2010
15864039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263984 15864039 Do sprzedaży dwu pokojowy apartament z balkonem w budynku 2010roku z windą.Lokal w pełni urządzony i wyposażony, w nowoczesnym standardzie: glazury i terakota, panele podłogowe, w kuchni piekarnik w słupku i kuchenka elektryczna; oddzielna garderob...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

640 000 PLN (14 091 zł/m2)

2
1
45.42 m2
2010
15703335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot 2 pokoje- bardzo blisko morza i centrum 24248349 15703335 Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m². Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej, pięciokondygnacyjnej kamienicy. Budynek przeszedł gruntowną modernizację — elewacja została ocieplona i odnowiona...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 499 000 PLN (28 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1980
15882540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie na Przymorzu 27667105 15882540 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY:-morze w zasięgu krótkiego spaceru,-bezpośrednie sąsiedztwo Parku Reagana - dużo zieleni i przestrzeni,-szybki dostęp do sklepów i usług,-bardzo dobre połączenia komunikacyjne (tramwaj, autobus, SKM),-przestronny...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

520 000 PLN (11 304 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15843632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje osiedle Perspektywa - wysoki standard 26808712 15843632 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowe osiedle Perspektywa,- budynki otulone lasem,- komfortowa lokalizacja blisko centrum,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługowo-handlowe w zasięgu ręki,- mieszkanie wykończone w nowocz...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 160 000 PLN (18 413 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15888029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne duże mieszkanie po remoncie 5 minut Starówka 27800030 15888029 Dzięki świetnej lokalizacji blisko starówki Gdańska i ładnym wnętrzom mieszkanie jest bardzo dobrym miejscem dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a jednocześnie z dala od turystycznego zgiełku. To także atrakcyjna nieruchomość jako inwestycja p...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 545 000 PLN (15 928 zł/m2)

4
1
97 m2
1910
15876296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w Śródmieściu 27535216 15876296 INFORMACJA: JESIENIĄ 2026 ROKU KAMIENICA ZOSTANIE PODŁACZONA DO SYSTEMU CENTRALNEGO OGRZEWANIA!Na sprzedaż jasne, ustawne, wysokie, 2 pokojowe, położone w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,25 m2 składające się z:...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

484 900 PLN (13 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1905
15858971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Gdańsk, Łąkowa | Śródmieście 27160231 15858971 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji Scala od Moderna Holding - w samym serc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 519 000 PLN (21 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15857676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie na zamknietym osiedlu, winda 27129434 15857676 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu wśród zieleni.LOKALIZACJA:Malownicza, zielona dzielnica Gdańska - taka właśnie jest Morena. Sąsiedztwo stawów, zbiorników wodnych i Trójmiejskie...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

620 000 PLN (14 762 zł/m2)

2
1
42 m2
2008