• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 409

15760728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25365513 15760728 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 55,55 m² Garaż + komórka Gdańsk Oliwa Wyjątkowa lokalizacja nad stawemAdres: ul. Gdańska, Gdańsk – Oliwa Piętro: 1 z 2 Kameralna kamienica z 192...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (13 375 zł/m2)

3
-
56 m2
1921
15745926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065413 15745926 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda – Gdańsk MłyniskaOpis nieruchomościOferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w kameralnej kamienicy z lat...

Gdańsk (Młyniska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 860 zł/m2)

2
-
43 m2
1930
15739361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24927803 15739361 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: elegancki apartament 46,47 m² w prestiżowej inwestycji Brabank Gdańsk, ul. Stara StoczniaOpis nieruchomościNa sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powier...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (25 511 zł/m2)

2
-
47 m2
2017
15707134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313901 15707134 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROAtrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku PrzymorzePrezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m², usytuowanego na czwartym piętrze w czteropięt...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

645 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15707133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313894 15707133 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż – PrzymorzeOferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na 4. piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej, ale doskonale s...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

564 000 PLN (13 116 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15887030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27773610 15887030 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnglish version below.Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się 54-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby oraz przedpokoju. Duży balkon z ekspozycj...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 000 000 PLN (18 519 zł/m2)

2
-
54 m2
2011
15850035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26985736 15850035 Pollytag S.A. i PGE Energia Ciepła S.A. (dalej Zbywcy)ogłaszająpierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości o łącznej powierzchni 5,4032 hapołożonych w Gdańsku przy ul. Wielopole 6A.Przedmiotem sprzedaży jest:• przysługujące Pollyta...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

68 000 000 PLN

-
-
54032 m2
-
15886983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe biuro w centum miasta 27772762 15886983 NIERUCHOMOŚĆ:Lokal biurowy o powierzchni ok. 78,8 m², usytuowany na 12 piętrze we Wrzeszczu przy ul. Partyzantów. Wnętrze łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem.Układ pomieszczeń:hol wejściowy z poczekalnią,recepcja,powierzchnia open space - sal...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 700 PLN (60 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15821479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Możliwość połączenia dwóch nieruchomości. 26615753 15821479 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż oferujemy jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m², zlokalizowane w sercu Gdańska - w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Kowalskiej.Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 4-pięt...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

739 000 PLN (16 422 zł/m2)

2
-
45 m2
1956
15692543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje Gdańsk Osowa z garażem 24046496 15692543 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY* 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Gdańsk Osowa* zadbane, jasne, słoneczne i tanie w utrzymaniu* miejsce w garażuLO...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

875 000 PLN (13 258 zł/m2)

4
-
66 m2
2001
15868126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Chmielna /widok na rzekę/klimatyzacja 27365586 15868126 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,7 m², położonego w prestiżowej części Gdańska przy ul. Chmielnej. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Nowej Motławy, co zapewnia wyją...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 270 000 PLN (29 535 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15878743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27598126 15878743 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie do wynajęcia długoterminowo w urokliwej i zielonej dzielnicy Gdańsk Strzyża, ul. Chrzanowskiego (między Oliwą a Wrzeszczem) . Blisko do biurowców Olivia Gate, Arkońska Business Park, Alchemia, Neptun.O...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
-
52 m2
1960