• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 409

15775503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25675620 15775503 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG)Powierzchnia: 67,93 m²Liczba pokoi: 3Piętro: — 1Stan: deweloperskiBalkon: tak, 9,63 m²Miejsce postojo...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15765138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25464611 15765138 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą – Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia: 51 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 1 z 5Typ zabudowy: blokRok budowy: ...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

658 000 PLN (12 902 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15760385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25355764 15760385 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu – Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcieMieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,5 m², z funkcjonalnym ukł...

Gdańsk (Zakoniczyn) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

652 000 PLN (12 538 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15714716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24466203 15714716 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej Gdańsk ChełmOpis ofertyNa sprzedaż komfortowe, przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dl...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (15 909 zł/m2)

3
-
88 m2
2023
15885222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720913 15885222 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – PrzeróbkaNa sprzedaż jasne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Przeróbka, przy ul. B...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

3
-
43 m2
1970
15881625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642224 15881625 Opis nieruchomości:Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. W skład lokalu wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Dodatkowym atutem je...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
-
54 m2
1969
15872218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488198 15872218 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Morena garaż + komórkaNa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25 m², położone w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańsk – M...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15871094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27457584 15871094 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka blisko morza – Gdańsk Żabianka30,90 m² widok na morze osobna kuchnia gotowa do zamieszkania lub wynajmuNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,90 m...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

474 000 PLN (15 290 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15838510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26733193 15838510 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy – kamienica po remoncieNa sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji Gdańska – w samym s...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

725 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
58 m2
1933
15799964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26200654 15799964 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje Gdańsk ŚródmieścieOpis mieszkania:Powierzchnia: 70 m²Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne)Piętro: 2 (w III-piętrowej kamienicy)Dodatkowe pomieszczenia: Duża osobna kuc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

998 000 PLN (14 257 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15778265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748293 15778265 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą GdańskNa sprzedaż komfortowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedl...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (9 971 zł/m2)

3
-
70 m2
1997
15760725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25365515 15760725 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Gdańsk, Główne Miasto, ul. OgarnaPodstawowe informacje:*Powierzchnia: 50 m²*Liczba pokoi: 2*Piętro: 1 w budynku 3-piętrowym...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

898 000 PLN (17 960 zł/m2)

2
-
50 m2
1956