• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 409

15762366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25402223 15762366 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu – 74 m², GdańskOpis mieszkania:*Powierzchnia całkowita: 74 m²Układ:I kondygnacja (ponad 46 m²):*przestronny salon z...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 399 000 PLN (18 905 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15746350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25077769 15746350 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze – Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25Lokalizacja i inwestycja:*Mieszkanie znajduje się w inwestycji Develia Niepołomi...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

784 000 PLN (10 889 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15885225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720916 15885225 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 3 pokoje wysoki parter Morena, ul. BulońskaNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat 90., przy ul. Buloń...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15871095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27457588 15871095 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiemGdańsk Łostowice ul. Niepołomicka 43,25 m² wysoki standard ogródek 96 m²Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, słoneczne mieszka...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

683 000 PLN (15 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15865697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304870 15865697 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne 2 pokoje – Wzgórze Hoplity Piecki-MigowoNa sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wzgórze Hoplity, realizowanej przez Euro Style, ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 700 PLN (15 755 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15865698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27304859 15865698 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – apartament z ogródkiem przy Opływie MotławyNa sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 26,32 m², położone na parterze w 4-piętrowym budynku, tuż przy Opływ Mo...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

558 900 PLN (20 700 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15856655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27099289 15856655 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia!Powierzchnia: 63 m² – Gdańsk, ZaspaOferujemy mieszkanie podzielone na 4 niezależne pokoje, w pełni umeblowane i gotowe do wy...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

894 000 PLN (14 190 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15844049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26820220 15844049 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROOferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w GdańskuZ przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość – apartament o powierzchni 69 m² z ogrodem o powie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 574 000 PLN (22 812 zł/m2)

3
-
69 m2
2023
15839615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26756125 15839615 Na sprzedaż – 2 pokoje do remontu Przymorze, blisko morzaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w nadmorskiej dzielnicy Przymorze w Gdańsk.Lokal wymaga generalnego remontu, co daje pełną s...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

569 000 PLN (13 548 zł/m2)

2
-
42 m2
1965
15832835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26726732 15832835 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWyjątkowe mieszkanie po remoncie – serce GdańskaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najmodniejszych i najbardziej pożądanych części Gdańska, zaledwie 10 minut spa...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (16 644 zł/m2)

2
-
45 m2
1910
15787186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25917782 15787186 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROPrzymorze ul. Tysiąclecia 42,5 m² po remoncie 4. piętro Komfortowe mieszkanie po remoncie – gotowe do wprowadzeniaNa sprzedaż przytulne, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

648 500 PLN (15 081 zł/m2)

2
-
43 m2
1980
15775503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25675620 15775503 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG)Powierzchnia: 67,93 m²Liczba pokoi: 3Piętro: — 1Stan: deweloperskiBalkon: tak, 9,63 m²Miejsce postojo...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
-
68 m2
2025