• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 406

15707152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313898 15707152 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers – Gdańsk PrzymorzePowierzchnia: 31,50 m²Liczba pokoi: 2Piętro: 8 z 17Rok budowy: 2015Forma własności: odrębna własność z księgą wiec...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (22 781 zł/m2)

2
-
32 m2
2014
15707151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313891 15707151 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m² w zabytkowej kamienicy w Gdańsku OliwieLokalizacja:Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 m², usytuowane na parterze k...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 639 000 PLN (19 747 zł/m2)

4
-
83 m2
1983
15885230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27721005 15885230 Zapraszam do wynajmu długoterminowego (umowa do 30.06.2027 z możliwością przedłużenia lub wcześniejszego rozwiązania za porozumieniem stron) mieszkania na osiedlu Centralpark na Morenie przy ul. Rakoczego 11. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 945 PLN (53 zł/m2)

3
-
56 m2
2017
15876693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27548016 15876693 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROFunkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej Osiedle Nad WodąNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,72 m², położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku, ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

667 000 PLN (13 078 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15871097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27457585 15871097 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym33,91 m² 1 piętro winda gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 33,91...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

509 000 PLN (14 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2018
15829946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26655647 15829946 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONieruchomość inwestycyjna – 2 niezależne mieszkania GdańskNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana przy ul. Stefanii Sempołowskiej, obejmująca dwa w pełni niezale...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 149 000 PLN (15 527 zł/m2)

4
-
74 m2
1930
15792751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025853 15792751 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROAtrakcyjne mieszkanie 53,5 m² z widokiem na zbiornik wodny – GdańskOferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone na 3. piętrze pięciokondygna...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

734 000 PLN (13 593 zł/m2)

2
-
54 m2
2009
15780975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25817259 15780975 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi – Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. StarowiejskaOpis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 68 m², ...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15885228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720992 15885228 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m² z balkonem, ogrodem i dużą piwnicąGdańsk Wrzeszcz kamienica 3 pokoje 2 piętroNa sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 100 m², położone na 2 piętrze w kamienicy w jednej z...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (9 990 zł/m2)

3
-
100 m2
1910
15872988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509654 15872988 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicąGdańsk Chełm 3 pokoje 4 piętro winda świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o pow...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
-
66 m2
1985
15871096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27457587 15871096 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części GdańskaNa sprzedaż funkcjonalne i starannie wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomun...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
1960
15861789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211709 15861789 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m²Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m², położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje się w s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

748 900 PLN (12 482 zł/m2)

3
-
60 m2
1985