• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 407

15675198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do własnej aranżacji/52m2/Suchanino 23744569 15675198 Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Suchanino, ul. KurpińskiegoNa sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Suchaninie. Nieruch...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
52 m2
1975
15878764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ujeścisko Słoneczna Kawalerka W Dobrej Lokalizacji 27600049 15878764 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!!ATUTYdoskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrumpełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu rękisłoneczna ekspozycja zapewniająca komfort i dobre doświetlenie wnętrzświetna propozycja zar...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (12 871 zł/m2)

1
-
31 m2
2000
15850131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w wysokim standardzie! 26987746 15850131 NOWA HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą,- wysoka jakość wykończenia,- klimatyzacja,- kameralny budynek,- spokojna, zielona okolica,- garaż,- słoneczna ekspozycja, - bliskość komunikacji miejskiej,- duż...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (11 380 zł/m2)

3
-
79 m2
2002
15876850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne mieszkanie blisko morza | Nowa Letnica 27558053 15876850 Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę oraz blisko...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15885227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720990 15885227 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnymGdańsk Chełm ul. Szpora nowsze budownictwo po kompleksowym remoncieNa sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone przy ul. Szpora w Gdańsku, w budynku oddanym do użytkowania...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15868302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z antresolą, Gdańsk ul. Srebrna 27376402 15868302 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą- wysoka jakość wykończenia- w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia- balkon oraz komórka lokatorska- możliwość zakupu 2 miejsc parkingowych- mon...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

900 000 PLN (13 636 zł/m2)

3
1
66 m2
2016
15822339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bardzo ładne 3 pokoje na parterze po remoncie 26595725 15822339 KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż  jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W skład czego wchodzą:- salon z wyjściem na loggię - 2 sypialnie- kuchnia z meblam...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

730 000 PLN (12 586 zł/m2)

3
1
58 m2
1990
15887062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27775271 15887062 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleńGdańsk Orunia ul. Uranowa 61,27 m² 3 pokoje balkon piwnicaPowierzchnia: 61,27 m²Piętro: 1 z 4Opis nieruchomości:P...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

554 000 PLN (8 935 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15778715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem + lokal w piwnicy 35m2 25755772 15778715 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z ogrodem - Gdańsk, ul. De Gaulle’aZapraszam do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 350 000 PLN (17 532 zł/m2)

3
-
77 m2
1909
15885226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720993 15885226 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 55 m² w klimatycznej kamienicy2 pokoje oddzielna kuchnia balkon piwnica ul. J. Kochanowskiego 59ANa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
55 m2
1928
15881626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642223 15881626 Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D.Układ i standard:Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
38 m2
1970
15874945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27519694 15874945 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Żabiance – świetna lokalizacja blisko morzaNajważniejsze atuty nieruchomości:*funkcjonalny, dwustronny układ mieszkania, zapewniający dobrą ...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
-
43 m2
1975