• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Nieruchomości Pomorskie Gdańsk

Znalezionych ofert: 2 409

15884394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary, singla lub pod wynajem! 27700511 15884394 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zap...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

500 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15870927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i miejscem w hali! 27446736 15870927 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (28,30 m2) oraz wyjściem na balkon (4,21 m2), g...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15863466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 62.70m2 do aranżacji/Suchanino/Okna PCV 27249011 15863466 4 pokoje 62,7 m² Gdańsk Suchanino do remontu potencjał inwestycyjnyKUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m², zlokalizowane w Gdańsku - Suchaninie przy ul. Kurpińskiego. Lokal znajduje się na 1 pięt...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

739 000 PLN (11 919 zł/m2)

4
1
62 m2
1976
15883804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 90 m², 2 balkony, widok na Zatokę 27675870 15883804 Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 90 m², położony na 8 piętrze w 17-piętrowym budynku z 2023 roku.Układ mieszkania:przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 54m22 komfortowe sypialniełazienkapr...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 740 000 PLN (19 333 zł/m2)

3
1
90 m2
2023
15792083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Premium 3 pokoje z klimatyzacją 26004763 15792083 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bliskość Starego Miasta,- słoneczny balkon,- pełna infrastruktura handlowo-usługowa,- mieszkanie klimatyzowane- wykończenie premium- kompletnie wyposażona, nieużywana kuchniaCHARAKTERYSTKA:Na sprzedaż stylowe i przestrzenne, trz...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 690 000 PLN (23 803 zł/m2)

3
1
71 m2
2021
15841853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niezależne 2 pok, po remoncie, blisko ERGO ARENY 26799118 15841853 LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej lubianych i poszukiwanych dzielnic Gdańska - Żabiance. To miejsce cenione za wyjątkową wygodę codziennego życia: w najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, pr...

Gdańsk (Żabianka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

685 000 PLN (20 147 zł/m2)

2
1
34 m2
1970
15886862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27770462 15886862 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom z 2012r. 6 pokoiRemont kapitalny 2026r. Nowe instalacje, geberity, prysznice, podłogówka, piec, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parkiety jesion, parapety, całość wyszpachlowana pomalowana farbą gruntują...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (7 586 zł/m2)

6
-
145 m2
2012
15884713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w kapitalnej lokalizacji ! 27709558 15884713 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, tuż obok wyjątkowego osiedla mieszkaniowego : GarnizonNa spokojnej, zielonej ulicy Władysława Żeleńskiego, w sercu Wrzeszcza, znajduje się dom, kt...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 000 PLN (14 458 zł/m2)

5
2
166 m2
1927
15886451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27757536 15886451 Biuro Nieruchomości Tara prezentuje atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,6 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska Śródmieściu, przy ul. Długie Ogrody.To nieruchomość, która łączy komfort codziennego życia z og...

Gdańsk (Długie ogrody) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

889 000 PLN (15 068 zł/m2)

4
-
59 m2
-
15755944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w świetnej lokalizacji !!! 25235850 15755944 Mieszkanie 2 pokojowe z ogrodem !!! Atuty Nieruchomości:cicha i spokojna okolicapełna baza handlowo - usługowamieszkanie do własnej aranżacjiszybkie wydanietaras i ogródprzepiękna plaża, na której nie ma tłumówszybki dojazd do Gdańska GłównegoIstniej...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 900 PLN (16 044 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15886711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765683 15886711 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (13 611 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15844199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26823471 15844199 Apartament &124; 2 tarasy &124; 96 m2 &124; Gdańsk-Jelitkowo Neptun Park Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 96,30 m, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Neptun Park w Gdańsku-Jelitkowie, w kameralnym skrzydle bud...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 999 000 PLN (31 240 zł/m2)

4
1
96 m2
2010