• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 162

15801184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osowa 3 pokoje + 2 miejsca w hali 26228909 15801184 LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Osowa. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe.Wybierając Osową jako miejsce zamieszkania, trzeba pamiętać także o bardzo rozległych terenach zielonych oraz jezio...

Gdańsk (Osowa), Marsa

789 000 PLN (12 524 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15704490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24265854 15704490 Lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na ul. Mokotowskiej . Nieruchomość z metrażem 32,60 m2 znajdująca się na II piętrze bloku .W skład nieruchomości wchodzą :- Salon - ok. 14,85 m2 - Korytarz - ok. 5,25 m2- Kuchnia - ok. 4,20 m2- Przedpokó...

Debrzno (Pomorskie, gm. Debrzno)

135 000 PLN (4 141 zł/m2)

1
1
32.6 m2
1970
15800706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26219453 15800706 Mieszkanie, Wyposażony Apartament 300m od morza, 2 pokoje 33m2, Parking - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk- dobra cena - miejsce parkingowe- doskonała lokalizacja - 300m od morza- powierzchnia użytkowa 33,06m2- taras o powierzchni 4,3m2- wyposażo...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

470 000 PLN (14 217 zł/m2)

2
1
33.06 m2
2020
15800186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26207911 15800186 Freedom przedstawia na sprzedaż Lokal mieszkalny + lokal usługowy Kwadrat – centrum Pruszcza. Unikalna nieruchomość dla osób, które chcą mieszkać i pracować w jednym miejscu. Idealna dla freelancerów, specjalistów, usług medycznychbeauty lub inwesto...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

671 650 PLN (9 500 zł/m2)

2
-
70.7 m2
-
15782213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25837329 15782213 Nowoczesne, wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej okolicy w Domisław, gmina Czarne . Wnętrze mieszkania utrzymane w jasnych barwach, przestronne co nadaje mu przytulnego charakteru.Mieszkanie o powierzchni 55,40m2 znajduje się na I piętrze w...

Domisław (Pomorskie, gm. Czarne)

150 000 PLN (2 708 zł/m2)

3
1
55.4 m2
-
15731547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24795132 15731547 Odstąpię partycypację TBS – 2 pokoje, 45,3 m², 1 piętro – Słupsk, ul. Fałata- Atrakcyjna lokalizacja- Funkcjonalny układ- Słoneczne mieszkanie- Budynek w dobrym stanie- Piwnica w cenieNa sprzedaż udział (partycypacja) w mieszkaniu TBS o powierzchni 4...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

157 000 PLN (3 466 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2000
15621604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22629680 15621604 Na Sprzedaż lub Zamianę – kamienica Słupsk, ul. Lotha, 87,48 m² - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk- ciekawa Cena- Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym- Miejsca postojowe dla mieszkańców przy kamienicy- Świetna lokalizacja – bli...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

368 000 PLN (4 207 zł/m2)

4
1
87.48 m2
-
15593527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22027779 15593527 Słupsk, mieszkanie w centrum na sprzedaż od zaraz - Freedom nieruchomości Oddział SłupskW okazyjnej cenie mamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Słupska przy ulicy Kilińskiego 46. Powierzchnia nieruchomości wynosi 65,08 m2 wolne naty...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

365 000 PLN (5 608 zł/m2)

3
1
65.08 m2
-
15798661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26177974 15798661 homfi prezentuje w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku – przy ul. Toruńskiej 11, z widokiem na elegancką zabudowę Wyspy Spichrzów oraz bliskością wód Nowa Motława.To propozycja dla wymagających...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 344 000 PLN (31 358 zł/m2)

3
1
42.86 m2
2018
15691192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24012667 15691192 Do sprzedania apartament hotelowy położony w malowniczej okolicy nad samym morzem w Łebie. Apartament znajduje się w luksusowym hotelu Saltic Resort & Spa otulonym sosnowym lasem, pomiędzy szeroką plażą a jeziorem Sarbno, w pobliżu jednego z ...

Łeba (Pomorskie, gm. Łeba)

557 500 PLN (23 297 zł/m2)

1
1
23.93 m2
2022
15473046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE W DOBREJ LOKALIZACJI WE WŁADYSŁAWOWIE 19351627 15473046 MIESZKANIE DO ODŚWIEŻENIA W DOBREJ LOKALIZACJI WE WŁADYSŁAWOWIE LOKALIZACJANieruchomość położona jest w popularnej nadmorskiej miejscowości Władysławowo, której zaletą jest klimat morski o leczniczych właściwościach, powietrze intensywnie nasycone jo...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

540 000 PLN (8 710 zł/m2)

3
1
62 m2
1965
15712731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24428090 15712731 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o metrażu 82,8 m², usytuowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Niepodległości 732 w Sopocie. Dzięki południowej ekspozycji wnętrza są naturalnie doświetlone i przyjemnie słoneczne przez większą część dn...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

999 000 PLN (12 065 zł/m2)

4
1
82.8 m2
-