• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 160

15712708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24428099 15712708 Na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bałtyckiej w Ustce. Nieruchomość z księgą wieczystą, gotowa do wprowadzenia – idealna zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

339 000 PLN (9 965 zł/m2)

2
1
34.02 m2
-
15759840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie dla rodziny z dziećmi 25345477 15759840 4 POKOJOWE MIESZKANIE USYTUOWANE OD SŁONECZNEJ STRONY NA OSTATNIM PIĘTRZE BUDYNKU. IDEALNE DLA RODZINY Z DZIEĆMI.MIESZKANIE: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 85,40 m2. Bardzo praktyczny układ. Ponadstandardowa wysokość mieszkania 290 cm!...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 340 000 PLN (15 765 zł/m2)

4
1
85 m2
2012
15639800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa mieszkania inwestycyjne w Siedlcach 23050169 15639800 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Dwa mieszkania inwestycyjne w Siedlcach.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części dzielnicy Siedlce, w najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze handlowo-usługowe, dostęp do komunikacji miejskiej, duż...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 089 000 PLN (12 964 zł/m2)

5
2
84 m2
2002
15795708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z balkonem i piwnicą tuż przy lesie! 26102322 15795708 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,80 m2, położone w Sopocie (dzielnica Brodwino). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (18,91 m2) oraz wyjściem na balkon (1,...

Sopot (Brodwino) (Pomorskie, gm. Sopot)

885 000 PLN (17 019 zł/m2)

4
1
52 m2
1975
15630329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22844933 15630329 Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka Tarasy Belvedere. Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 602025 z dnia 21.03.2025.Inwestycja realizowana w ścisłym centrum Malborka w sąsiedztwie ulicy Tad...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

448 252 PLN (9 800 zł/m2)

2
1
45.74 m2
2028
15796789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26131315 15796789 USTKA, UL. WCZASOWA - 500 M DO MORZA 2 POKOJE 55,70 m² 2 PIĘTRO Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części, tylko 500 metrów od plaży ....

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

710 000 PLN (12 909 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15799597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26194731 15799597 Szukasz nieruchomości w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i Obwodnicy Trójmiasta? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie pomieszczeń i komforcie codziennego życia?To może być idealna propozycja właśnie dla...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (11 068 zł/m2)

3
1
67.67 m2
2013
15796385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26118979 15796385 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8m² (mieszkanie 42,4m² + dodatkowy przedsionek 1,4m²) z funkcjonalnym rozkładem, zlokalizowane w Gdańsku, na popularnym osiedlu Piecki-Migowo (Morena), przy ul. Piecewskiej 21B.Lokal mieści się na 6....

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

519 000 PLN (11 849 zł/m2)

2
1
43.8 m2
-
15779276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25770938 15779276 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum, a jednocześnie blisko natury? To miejsce może być właśnie dla Ciebie! Opis mieszkania:Na 46,1 m² składają się:salon z aneksem kuchennym (27 m²) – jasny, przestronny, z dużymi oknam...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (11 909 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2000
15730257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24774415 15730257 GOTOWA INWESTYCJA 100M OD MOTŁAWY DWA NIEZALEŻNE APARTAMENTYPrzestronny apartament w centrum Gdańska – idealny pod wynajemOferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w prestiżowej lokalizacji – przy ul. Barbary, zaledwie 100 metrów od Motławy. To ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 299 000 PLN (23 713 zł/m2)

3
-
54.78 m2
2019
15634102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja na mieszkania nad morzem!!! 22909040 15634102 SZUKASZ MIESZKANIA BLISKO MORZA DLA SWOJEJ RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ ? INWESTYCJA NOVA REVA JEST DLA CIEBIE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU 2% PCC! ZAKUP OD DEWELOPERA! FAKTURA VAT-23%! MIESZKANIE:Osiedle Nova Reva to prawdziwa perła wśród nadmorskich in...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

799 000 PLN (15 075 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15776565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w pięknej kamienicy, świetna lokalizacja 25712260 15776565 Przestronne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy na Starym Przedmieściu w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się na zadbanej i kameralnej ulicy Lastadia. Mieszkanie składa się z:przestronnego salonu z jadalnią około 30m2 wra...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 000 PLN (13 780 zł/m2)

2
1
50 m2
1914