• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 159

15512189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Centrum Gdyni/Plaża/Bulwar/Nowe 20163314 15512189 Na sprzedaż atrakcyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,39 m2, położone w samym sercu Gdyni.INWESTYCJA:Inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się w Śródmieściu, ul. Żeromskiego 7 (0.9 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 099 000 PLN (16 403 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15784694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25859597 15784694 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2, z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Szumana, niedaleko centrum Starogardu GdańskiegoDobr...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

239 000 PLN (5 916 zł/m2)

2
1
40.4 m2
-
15807893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje z windą na Zakoniczynie! 26382676 15807893 MIESZKANIE: na sprzedaż rozkładowe, ciche, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zakoniczyn) o powierzchni użytkowej 40,85 m2. W skład mieszkania wchodzą:- pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon; aneks z meblami w zab...

Gdańsk (Zakoniczyn), Konrada Guderskiego

510 000 PLN (12 750 zł/m2)

2
1
40 m2
2013
15743830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w świetnej lokalizacji, blisko morza ! 25019496 15743830 Na sprzedaż piękny apartament 3 pokojowy blisko morza i Parku Regana !!! Tarasy Bałtyku to synonim luksusu i prestiżu, inwestycja, która zdobyła uznanie na międzynarodowej arenie architektury i nieruchomości. Atuty nieruchomości:Mieszkanie jasne i sł...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 540 000 PLN (24 839 zł/m2)

3
1
62 m2
2021
15766721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25508502 15766721 Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż. To wciąż funkcjonujący i gotowy do wynajmu krótkoterminowego lokal Plaża i Spokój w Jastrzębiej Górze.Apartament ma gotową stronę internetową i jest rozpoznawalny wśród odwiedzających. Nie...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

267 000 PLN (16 543 zł/m2)

1
1
16.14 m2
2019
15685293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23914841 15685293 PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU NOWĄ INWESTYCJĘ w NADMORSKIM PUCKU ' NADMORSKA KASKADA 'To kameralne osiedle - tylko 3 budynki usytuowane jest w samym sercu miasta.Zaledwie 600 m od MORZA PLAŻY PROMENADY MARINY I MOLO, kilka kroków STARY RYNEK 300 m z...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

550 000 PLN (9 649 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15766722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25508503 15766722 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z tarasem i balkonem przy ul. Bolesława Chrobrego 79E w Gdańsku - osiedle Zajezdnia Gdańsk.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz, zrea...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

854 000 PLN (21 430 zł/m2)

2
1
39.85 m2
2022
15806778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352294 15806778 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na I piętrze w budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Układ i stan mieszkania Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi oraz oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest dwustronne, z eksp...

Dzierzgoń (Pomorskie, gm. Dzierzgoń)

215 000 PLN (4 778 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15803387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja 4 pokoje, garaż, miejsce w hali i komórka 26294211 15803387 Nietuzinkowa oferta, mieszkanie czteropokojowe w pięknej okolicy!MIESZKANIE: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 81,6 m2. W skład mieszkania wchodzą:- salon z wyjściem na balkon- 3 sypialnie- kuchnia- łazienka- przedpokójMieszkanie do umeb...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 999 PLN (12 346 zł/m2)

4
1
81 m2
2013
15806678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na parterze z ogródkiem 26350426 15806678 Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Gdyni Chyloni. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkola i szkoły. Doskonały dojazd do obwodnicy Trójmiasta oraz do centrum Gdyni. Przystanek SKM w odległości 10 min.Budynek z lat osiemdziesi...

Gdynia (Chylonia), Rozewska

530 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15786508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25910297 15786508 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!!Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania w sercu Pruszcza Gdańskiego - ul. Ogrodowa.Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, skąd wszędzie masz blisko - to właśnie trafiłe...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

370 000 PLN (9 801 zł/m2)

2
1
37.75 m2
1970
15791236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie Gdynia ul. Widna, 2 pokoje 25988349 15791236 Przytulne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Gdyni (dzielnica Witomino) o powierzchni użytkowej 35,04 m2. W skład mieszkania wchodzą:LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Witomino. Jest to miejsce ciche, spok...

Gdynia (Witomino-radiostacja) (Pomorskie, gm. Gdynia)

465 000 PLN (13 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970