• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 159

15626199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 22737376 15626199 Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Chojnicach szeregowiec z ogródkiem!Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 73,11 m², usytuowane w nowym budynku szeregowym, wybudowanym w 2025 roku.Szczegóły oferty:Lokalizacja: Chojnic...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

488 000 PLN (6 685 zł/m2)

4
1
73 m2
2025
15509928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogródkiem Starogard Gdański 20121855 15509928 Mieszkania deweloperskie z windą, 2-3 pokoje w Starogardzie Gdańskim. Twoja inwestycja!Como Park - nowe osiedle powstanie przy ul. Selmanowicza „Zagończyka” w Starogardzie Gdańskim. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują mieszkania w pięknym p...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

493 468 PLN (8 657 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15519551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciepłe i przytulne mieszkanie. 20364619 15519551 Kontakt:Alicja Skonieczna tel. 662-036-327Mieszkanie znajduje się w Człuchowie, o metrażu 53 m2. Znajduje się ono na 4 piętrze.Składa się z:- 3 pokoi,- kuchni w zabudowie,- przedpokoju,- WC i- toalety z wanną.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwn...

Człuchów (Pomorskie, gm. Człuchów)

289 000 PLN (5 453 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15509423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 35m2 do remontu 20118148 15509423 Dzień DobryNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym do którego przynależy ogródek o powierzchni ok 100m2.Mieszkanie znajduje się w miejscowości Szpęgawsk, jest to wieś Kociewska położona w Gminie ...

Szpęgawsk (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

130 000 PLN (3 714 zł/m2)

1
-
35 m2
1910
15508937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w zabudowie szeregowej w Kępicach. 20115908 15508937 Kontakt:Andrzej SaturE-mail: [email protected]. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają 3 pokojowe mieszkanie w zabudowanie szeregowej z pomieszczeniami gospodarczymi oraz murowanym garażem, w miejscowości Kępice na ul. ...

Kępice (Pomorskie, gm. Kępice)

234 000 PLN (3 120 zł/m2)

3
1
75 m2
1960
15509605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokoje 3 p Starogard blisko Gdańska 20118790 15509605 Dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 92,23 m2 , gdzie wydzielone zostały 3 pokoje plus przestronny salon z balkonem znajdujący się na 3 piętrze z poddaszem użytkowym w nowoczesnym budynku z 2015 roku w spokojnej części miasta przy oś. 800-...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

725 000 PLN (7 880 zł/m2)

4
2
92 m2
2015
15508794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W centrum, widok na panoramę Gdańska 20115572 15508794 Kontakt: Monika Lipska 575 884 040Link do filmu z nieruchomości: https:youtube.comshorts-0JRfDNVw_Y?si=Mieszkanie na osiedlu Pohulanka w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia Gdańska skąd blisko do wszystkich udogodnień, które można znaleźć w centrum miast...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

784 000 PLN (19 600 zł/m2)

2
1
40 m2
2013
15508654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie bezczynszowe 2 pokoje 2 piętro centrum 20115321 15508654 Mieszkanie 2 pokoje, II piętro bezczynszowe w centrum miasta Starogard GdańskiIdealnie dopasowane dla tych co pragną opuścić rodzinne progi i zacząć tworzyć swoją własną historię;-)Na inwestycję w celu dalszego wynajmu również nada się idealnie :)Mie...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

297 000 PLN (8 027 zł/m2)

2
1
37 m2
2001
15808648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok po remoncie w Tczewie, gotowe do aranżacji 26399120 15808648 2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej wynoszącej 38.75 m2 położone w Tczewie przy ul. So...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1897
15766613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25506636 15766613 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 z piwnicą i balkonem, usytuowane na trzecim piętrze bloku w pobliżu centrum Starogardu Gdańskiego.Mieszkanie jest ciche, jasne, przestronne i...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

379 000 PLN (6 380 zł/m2)

3
1
59.4 m2
1975
15785535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25884997 15785535 Nowoczesne i bezczynszowe mieszkania w Chojnicach!homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i energooszczędne mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowane w Chojnicach przy ul. Michała Bałuckiego (osiedle Asnyka).To wyjątkowa inwestycja ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

429 999 PLN (8 431 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15799550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Apartament Gdynia Orłowo 26193402 15799550 LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni - Orłowie, która słynie z bliskości morza, plaży i terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy Hotel z restauracją i SPA, , sklepy oraz szkoły i przedszkola. Dogodny dojazd d...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 850 000 PLN (19 474 zł/m2)

3
1
95 m2
2023