• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 163

15723545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorski apartament 250 metrów od plaży 24634202 15723545 Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem — Twój partner w biznesieTylko sprawdzone ofertyTwój wakacyjny dom nad morzem !INWESTYCJAApartamenty FILMARE, to nowoczesna, kameralna, a zarazem  ekskluzywna inwestycja położona zaledwie 250 metrów od  plaży i mo...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

616 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15722468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do prowadzenia piękne 4-pokojowe mieszkanie 24618945 15722468 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament 4-pokojowy dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.APARTAMENT: na sprzedaż pięknie wykończony, gustowny 4-p...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 669 000 PLN (18 544 zł/m2)

4
2
90 m2
2018
15722467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny apartament 90m2 4-pok - wysoki standard! 24618944 15722467 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze - idealny apartament dla rodziny.Klimatyczne, kameralne osiedle - staranie wykończone wnętrze - gotowe do zamieszkania.APARTAMENT: na sprzedaż pięknie wykończony, gustowny 4-pokojowy apa...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 669 000 PLN (18 544 zł/m2)

4
2
90 m2
2018
15466591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19187460 15466591 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 77,68 m2 Z MIEJSCEM POSTOJOWYM NAZIEMNYM W CENIE !TO WYJATKOWA OFERTA GDYŻ OBECNIE PODZIELONE JEST ONO NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA Z OSOBNYMI WEJŚCIAMI ( wystarczy demontaż 1 ściany z rigipsu aby powstała duża przestrzeń do zamies...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

699 000 PLN (9 078 zł/m2)

4
2
77 m2
2013
15810745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26417070 15810745 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w miejscowości Przejazdowo blisko Gdańska, 10 min do plaży w Sobieszewie, miejscu, które dynamicznie się rozwija i zyskuje coraz większą popular...

Przejazdowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

4
1
48 m2
1940
15712728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24428098 15712728 WYJĄTKOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY PARKU ORUŃSKIM88 m² + możliwość adaptacji 40 m² poddasza duży balkon widok na GdańskGdańsk, ul. PlatynowaZ przyjemnością prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w jednej z n...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 180 000 PLN (13 409 zł/m2)

4
1
88 m2
2004
15810568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26413955 15810568 Dębina, Nowy, urządzony Apartament w doskonałej lokalizacji, 500m od Morza - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk- istnieje możliwość zakupu innych APARTAMENTÓW - wejdź na stronę biura w Słupsku- dobra cena NOWEGO apartamentu - doskonała lokalizacja ...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

420 000 PLN (13 548 zł/m2)

2
1
31 m2
2023
15810564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26413947 15810564 Ustka, Grunwaldzka, 3 pokoje, 48,3 m2, 15 minut spacerem od morza - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk- Świeże, bogate w jod powietrze, nadmorski krajobraz sprzyjają relaksowi oraz poprawie samopoczucia.- Nadmorski klimat korzystnie wpływa na układ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

445 000 PLN (9 213 zł/m2)

3
1
48.3 m2
1980
15810545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26413894 15810545 Apartament w Rowach – 150 m od plaży, w sosnowym lesie! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 28,85 m², położony na parterze nowego budynku (rok budowy: 2023) w nadmorskiej miejscowości Rowy. Apartament zlokali...

Rowy (Pomorskie, gm. Ustka)

500 000 PLN (17 331 zł/m2)

2
1
28.85 m2
2023
15756345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251301 15756345 Siemianice – komfortowe mieszkanie 50 m² z dużym ogrodem i tarasem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk- Duży ogród 172 m² oraz taras 2,4 × 9,5 m – idealne miejsce na relaks i spotkania z bliskimi.- Trzy miejsca postojowe – komfort dla mieszkańców ...

Siemianice (Pomorskie, gm. Słupsk)

512 000 PLN (10 213 zł/m2)

3
1
50.13 m2
2014
15705545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24281049 15705545 Mieszkanie w sercu Słupska – funkcjonalne 32 m² z balkonem i piwnicą - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk- Świetna lokalizacja – ścisłe centrum Słupska- 2 pokoje z aneksem i balkonem – funkcjonalny układ- Ogrzewanie miejskie – komfort i oszczędność...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (8 279 zł/m2)

2
1
32.49 m2
1983
15810507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie blisko PKP 26412986 15810507 2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej wynoszącej 39,28 m2 położone w Tczewie przy ul. So...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1897