• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 161

15776565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w pięknej kamienicy, świetna lokalizacja 25712260 15776565 Przestronne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy na Starym Przedmieściu w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się na zadbanej i kameralnej ulicy Lastadia. Mieszkanie składa się z:przestronnego salonu z jadalnią około 30m2 wra...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 000 PLN (13 780 zł/m2)

2
1
50 m2
1914
15716908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24522620 15716908 Apartament z balkonem w centrum GdyniMieszkanie na 2 piętrze o pow. 32,70 m2 składający się:- salon z aneksem kuchennym o pow. 26,26 m2- łazienki o pow. 3,83 m2- holu o pow. 2,12 m2Inwestycja Piotra 4 to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w Śródmieśc...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

705 000 PLN (21 560 zł/m2)

1
1
32.7 m2
2026
15771659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMO | GDAŃSK | NOWE 25591346 15771659 Już czeka - Twoja przystań w sercu Gdańska!W SKRÓCIE O TYM, DLACZEGO TUTAJ:Topowa lokalizacja - w centrum Gdańska, a jednocześnie blisko natury;Nowoczesne technologie SmartHome;Aranżacja we własnym zakresie - zrób to, co kochasz;Najniższa cena - poni...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

415 471 PLN (14 327 zł/m2)

1
1
29 m2
2025
15772023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NAJTAŃSZE 4 POKOJE W TOPOWEJ LOKALIZACJI | ZOBACZ 25599292 15772023 Już czekają - Twoje nowe 4 pokoje!W SKRÓCIE O TYM, DLACZEGO TUTAJ:Topowa lokalizacja - blisko centrum Gdańska, a jednocześnie blisko natury;Nowoczesne technologie SmartHome;Aranżacja we własnym zakresie - zrób to, co kochasz;Najniższa cena za 4 pokoj...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

854 648 PLN (12 949 zł/m2)

4
1
66 m2
2025
15771660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSTATNIE 2 POKOJE | CENTRUM | ODLICZ 23% VAT 25591347 15771660 Już czeka - Twoja przystań w sercu Gdańska!W SKRÓCIE O TYM, DLACZEGO TUTAJ:Topowa lokalizacja - w centrum Gdańska, a jednocześnie blisko natury;Nowoczesne technologie SmartHome;Aranżacja we własnym zakresie - zrób to, co kochasz;Ostatnie wolne 2 poko...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

590 187 PLN (17 884 zł/m2)

2
1
33 m2
-
15716906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24522623 15716906 Apartament z widokiem na zatokę i marine gdyńską.Mieszkanie na 2 piętrze o pow. 38,47 m2 składający się:- salon z aneksem kuchennym o pow. 28,19 m2- łazienki o pow. 4,55 m2- holu o pow. 5,19 m2Inwestycja Piotra 4 to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

745 000 PLN (19 366 zł/m2)

1
1
38.47 m2
2026
15802347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Witomino,PARTER, 2 pokoje, balkon, piwnica. 26263627 15802347 TYLKO U NAS!Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą.Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej.Niskie koszty eksploatacyjne.LOKALIZACJA: mieszkanie znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Wito...

Gdynia (Witomino), Strażacka

529 000 PLN (13 564 zł/m2)

2
1
39 m2
1958
15710022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24368320 15710022 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego przy ul. Sienkiewicza 41 w Malborku.Mieszkanie o powierzchni 93m2, położone na parterze niskiej kamienicy z wewnętrznym parkingiem. Jedna z lepszych lokalizacji w Malborku. W ni...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

180 000 PLN (1 935 zł/m2)

3
1
93 m2
1910
15802312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje spacerem do plaży. Bardzo zadbane mieszkanie. Świetna inwestycja 26261970 15802312 Świetna inwestycja! Krótkim spacerem do przejścia w kierunku plaży. Blisko komunikacja, zadbane wnętrza Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 43 m2. Na powierzchnię składa się: -pokój z wyjściem na balkon- z widokiem na...

Gdańsk (Przymorze), ul. Olsztyńska

683 999 PLN (15 907 zł/m2)

2
1
43 m2
1979
15716907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24522624 15716907 Apartament 2 pokojowy z widokiem na zatokęMieszkanie na 2 piętrze o pow. 38,97 m2 składający się:- salon z aneksem kuchennym o pow. 17 m2- sypialni o pow. 8,91 m2- łazienki o pow. 3,56 m2- korytarza o pow. 5,00 m2- przedsionka o pow. 3,17 m2Inwestycj...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

849 000 PLN (21 786 zł/m2)

2
-
38.97 m2
2026
15729745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24766979 15729745 homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z balkonem na gdańskiej morenie.LOKALIZACJA: Ulica Marusarzówny leży w dzielnicy Piecki-Migowo (znanej również jako Morena) w Gdańsku. To dobrze rozwinięta, dynamicznie rozwijająca...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

584 000 PLN (11 943 zł/m2)

2
1
48.9 m2
-
15801184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osowa 3 pokoje + 2 miejsca w hali 26228909 15801184 LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Osowa. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe.Wybierając Osową jako miejsce zamieszkania, trzeba pamiętać także o bardzo rozległych terenach zielonych oraz jezio...

Gdańsk (Osowa), Marsa

789 000 PLN (12 524 zł/m2)

3
1
63 m2
-