• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Prabuty Kraszewskiego Józefa Ignacego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Prabuty, Kraszewskiego, Józefa i Ignacego

Znaleźliśmy 3,177 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pomorskie

15890493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878455 15890493 ZAPRASZAM NA DNI OTWARTE - ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE - 18.05.2026 w godzinach 14-18!Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią!To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości – bez remontó...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 208 zł/m2)

2
1
55.23 m2
2019
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15869840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z miejscem w hali i komórką lok. 27410696 15869840 OpisKawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie i nowocześnie. Całodobowe lobby z ochroną i recepcją , monitorin...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (21 111 zł/m2)

1
1
27 m2
2021
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15877562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na wyspie spichrzów | SPA | Parking | 27573032 15877562 apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, Wyspa Spichrzów SPA parking komórkaNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej 5, na Wyspie Spichrzów - jednej z najbardziej pożądanych lok...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (25 558 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15869798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad morzem gotowy do wprowadzenia 27409188 15869798 Luksusowy EkoSmart Apartament z Widokiem na Zatokę - JastarniaSzukasz nowoczesnej, energooszczędnej inwestycji nad morzem z potencjałem wynajmu i możliwością odliczenia VAT? Oto gotowy do zamieszkania apartament klasy PREMIUM z widokiem na Zatokę Puc...

Jastarnia (Pomorskie, gm. Jastarnia)

1 033 000 PLN (33 323 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 330 000 PLN (16 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1998
15874989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, po generalnym remoncie 27524572 15874989 !!! HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska przy ul. Siennej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego kąta w sercu miasta, jak i in...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (13 071 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15874051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3 pokoje | do remontu 27517958 15874051 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajemDwustronna ekspozycja - Okna na dwie strony świata sprawiają, że mieszkanie jest jasne i dobrze doś...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

433 000 PLN (9 622 zł/m2)

3
-
45 m2
1974
15881510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, widok na zieleń, winda, 2miejsca parkin 27634938 15881510 ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna i zielona okolica w dzielnicy - świetna komunikacja miejska...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 340 000 PLN (15 056 zł/m2)

4
1
89 m2
2011
15723793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot | 3 pokoje 87,5 m² | garaż | remont w 2023r. 24638534 15723793 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sopot - ul. 23 MarcaNa sprzedaż mieszkanie 87,5 m² + miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - po kapitalnym remon...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 496 000 PLN (17 195 zł/m2)

3
1
87 m2
1998
15889485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27851760 15889485 Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Kolbudach przy ul. Lukrecjowej – w spokojnej i cenionej części miejscowości, tuż przy jeziorze. To idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego domu blisko natury, z s...

Kolbudy (Pomorskie, gm. Kolbudy)

949 000 PLN (6 779 zł/m2)

4
1
140 m2
2018