• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie Żelistrzewo Narcyzowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żelistrzewo i Narcyzowa

Znaleźliśmy 3,194 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pomorskie

15849574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 46 m2 z ogródkiem Gd. Wrzeszcz 26974718 15849574 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

690 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
46 m2
2024
15888674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie jak dom | Gdynia 27819818 15888674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m², położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni większej niż standardowe mi...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 750 000 PLN (12 411 zł/m2)

5
2
141 m2
1997
15868859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość w Gdańsku 27392829 15868859 Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość w samym sercu Gdańska. Centrum Starego Miasta sąsiadująca z ulicą Mariacką.Mieszkanie wraz z wyposażeniem.Do mieszkania przynależy piwnica oraz dowolne miejsce postojowe na zamkniętym podwórku.Pomieszczenia- salon ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 000 PLN (21 719 zł/m2)

3
1
64 m2
1952
15797994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kowale - Słoneczne 3 Pokoje z 2 Balkonami 26160810 15797994 Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - idealne dla rodziny!MIESZKANIE:Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,62 m², zlokalizowane na trzecim piętrze. Dzięki trójstronnej ekspozycji, dużej liczbie okien oraz dwóm balkonom, wnętrze...

Kowale (Pomorskie, gm. Kolbudy)

570 000 PLN (9 344 zł/m2)

3
1
61 m2
2001
15561781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja! Centrum blisko morza |Parking 21363056 15561781 Na sprzedaż kawalerka znajdująca się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni Śródmieście! Mieszkanie do własnej aranżacji. ATUTYlokalizacja idealna pod inwestycję! Zarówno pod wynajem lub jako second home,prestiżowy adres - ścisłe cen...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 900 PLN (20 686 zł/m2)

1
1
29 m2
2024
15875081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525503 15875081 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55 m² Granowo, powiat chojnickiZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy Granowa.Opis nieruchomości:...

Granowo (Pomorskie, gm. Chojnice)

299 000 PLN (3 360 zł/m2)

2
1
89 m2
1956
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 330 000 PLN (16 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1998
15874989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, po generalnym remoncie 27524572 15874989 !!! HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska przy ul. Siennej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego kąta w sercu miasta, jak i in...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (13 071 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15881510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, widok na zieleń, winda, 2miejsca parkin 27634938 15881510 ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna i zielona okolica w dzielnicy - świetna komunikacja miejska...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 340 000 PLN (15 056 zł/m2)

4
1
89 m2
2011
15573886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne nowe mieszkanie na Stogach 66m2 21618831 15573886 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora w bardzo popularnej dzielnicy Stogi.Zlokalizowane w nowoczesnym bu...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (15 136 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15826949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie wykończone | 61,04 m² | połu 26651323 15826949 Duże 2-pokojowe mieszkanie 61,04 m² południe garderoba gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze w budynku D1 (klatka B). Lokal jest słoneczny, z południową ekspo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

701 960 PLN (11 508 zł/m2)

2
1
61 m2
2023