• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Działki na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 3 266

15830687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka blisko Chojnic / Pawłowo 26677615 15830687 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Duża działka blisko Chojnic - idealna pod dom jednorodzinnyNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1557 m², położon...

Pawłowo (Pomorskie, gm. Chojnice)

139 000 PLN

-
-
1557 m2
-
15699636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24172281 15699636 Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z aktualnymi Warunkami Zabudowy.GDYNIA CHYLONIADzielnica z wyjątkowymi walorami: doskonale skomunikowana z Centrum (ul. Morska, Janka Wiśniewskiego) Małym Trójmiastem Kaszubskim, i resztą województwa za pośred...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 200 000 PLN

-
-
775 m2
-
15595460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka rolna w pobliżu jeziora 22076706 15595460 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Tania i duża działka blisko jeziora OrleATUTYDuża powierzchnia i płaskie ukształtowanie terenu oraz malownicze położenie czynią z ...

Kniewo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

234 000 PLN

-
-
13000 m2
-
14788431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 36545 14788431 Działki przemysłowe w Pomorskiej specjalnej strefie ekonomicznej w Sztumie.LOKALIZACJANieruchomości znajdują się na granicy z miastem Sztum.DZIAŁKANieruchomość o powierzchni 7,5 ha (ewidencyjnie dwie działki ok 3,9 ha i ok 3,6 ha- możliwość zakupu po...

Sztum (Pomorskie, gm. Sztum)

5 280 000 PLN

-
-
60000 m2
-
15571043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21561167 15571043 Działki przemysłowe w Pomorskiej specjalnej strefie ekonomicznej w Sztumie.LOKALIZACJANieruchomości znajdują się na granicy z miastem Sztum.DZIAŁKANieruchomość o powierzchni 10 737 m2 znajduje się bezpośrednio w parku PSSE Sztum. Działka objęta plane...

Sztum (Pomorskie, gm. Sztum)

749 000 PLN

-
-
10737 m2
-
15400721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17704402 15400721 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w miejscowości Bielkówko, gm. Kolby, powiat gdański, województwo pomorskie.LOKALIZACJA:Bielkówko to idealna lokalizacja dająca komfort życia blisko natury wśród otaczającej przyrody oraz blisk...

Bielkówko (Pomorskie, gm. Kolbudy)

670 000 PLN

-
-
3012 m2
-
15821641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26598163 15821641 Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 411m2, położona na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Groszkowej.Gaz, woda, kanalizacja i prąd w granicy działki.Do morza przez las spacerem 15 min - około 900 m.Działka położona w zacisznym miejscu przy bocz...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

500 000 PLN

-
-
411 m2
-
15583783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane Łętowo 21854130 15583783 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż działka budowlana w urokliwej i spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i jezior.ATUTY:pod zabudowę jednorodzinną,w pobliż...

Łętowo (Pomorskie, gm. Choczewo)

94 430 PLN

-
-
1349 m2
-
15399932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17679426 15399932 Kielno gmina Szemud na sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ..., przewidziany zjazd do działek z ulicy Leśnej drogą tj. działka nr 8262 (droga wewnętrzna);Teren mieszkaniowy złożo...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

325 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
1302 m2
-
15742115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 2171 m² – Salinko 24984725 15742115 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka 2171 m² - Salinko, z WZ, prąd na działce, woda w drodze - 295 000 złNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2171 m², p...

Salinko (Pomorskie, gm. Gniewino)

295 000 PLN

-
-
2171 m2
-
15581020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21783677 15581020 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA w OSTROWIE NA GRANICY KARWI BARDZO BLISKO LASU I NIEDALEKO MORZAOferowana parcela o powierzchni 1 500 m2, w kształcie prawie prostokata o wymiarach ok 28m x 55m, płaska, bardzo dobrze nasłoneczniona z dobrym dojazdem drogą utwardz...

Ostrowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

499 000 PLN (333 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15665103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane na sprzedaż 23579870 15665103 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Potęgowo, położoną w powiecie słupskim, województwo pomorskie.Atuty:Działka usytuowan...

Potęgowo (Pomorskie, gm. Potęgowo)

121 680 PLN

-
-
1521 m2
-