• Nieruchomości woj. Pomorskie
 

Domy na sprzedaż Pomorskie

Znalezionych ofert: 1 728

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15700881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224399 15700881 Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej Dzielce o powierzchni 4252 m2.To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury lub miejsca pod własną inwestycję.Jeśli pragniesz spełnić marzenia szukając natury i przestrz...

Pogorzała Wieś (Pomorskie, gm. Miłoradz)

550 000 PLN (2 477 zł/m2)

2
1
222 m2
1920
15580530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21772838 15580530 Do sprzedania części przedwojennego domu (z niezależnym wejściem) usytuowany na dużej działce położonego w miejscowości Janówka gmina Stare Pole.Nieruchomość została wybudowana na początku XX wieku, do części mieszkalnej przynależy duża działka o pow...

Janówka (Pomorskie, gm. Stare Pole)

595 000 PLN (2 755 zł/m2)

4
1
216 m2
1902
15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15893410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otoczeniu zieleni blisko centrum 27911229 15893410 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 900 m² w malowniczym Otominie. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, komfort życia oraz bliskość miasta. Nieruchomość ...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 599 000 PLN (9 243 zł/m2)

5
2
173 m2
-
15864808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27274211 15864808 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym  osiedlu na którym znajdują się 2 budynki typu biźniak ( domy jednorodzinne dwulokaowe )- wjazd ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

3
1
83 m2
2026
15897716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z dużym ogrodem 28008358 15897716 !!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- cicha i spokojna okolica,- blisko terenów zielonych,- w sąsiedztwie pełne zaplecze usługowo-handlowe,- przestronny, słoneczny salon z kominkiem,- garaż w bryle,- duży ogród,- szybk...

Kleszczewko (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 100 000 PLN (10 476 zł/m2)

4
-
105 m2
-
15889130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący gotowy do odbioru 27845282 15889130 LOKALIZACJA:Położona w kameralnej miejscowości pod Gdańskiem inwestycja to propozycja dla osób ceniących spokój, nowoczesne rozwiązania oraz wygodny dostęp do miasta. Osiedle obejmuje nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz budynki...

Lublewo Gdańskie (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 200 000 PLN (7 317 zł/m2)

5
2
164 m2
2026
15851924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży bliźniak Lublewo Gdańskie 27022907 15851924 LOKALIZACJA:Położona w kameralnej miejscowości pod Gdańskiem inwestycja to propozycja dla osób ceniących spokój, nowoczesne rozwiązania oraz wygodny dostęp do miasta. Osiedle obejmuje nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz budynki...

Lublewo Gdańskie (Pomorskie, gm. Kolbudy)

979 000 PLN (5 898 zł/m2)

5
2
166 m2
2026
15896501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27981385 15896501 Dom przy lesie z potencjałem Borkowo k. ŻukowaSą nieruchomości, które trudno porównać do typowych ofert z rynku.Tutaj oprócz samego domu kupujesz przestrzeń, prywatność i klimat miejsca, które daje poczucie odpoczynku od miasta — mimo że do Gdańska ...

Borkowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

990 000 PLN (8 250 zł/m2)

4
2
120 m2
2023
15857393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Przestronny dom+działka rekreacyjna. 27121739 15857393 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Piece, gmina Kaliska - blisko natury i jezior.Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 118,28 m², położony w miejscowości Piece (gmina Kaliska), w dogodnej...

Piece (Pomorskie, gm. Kaliska)

870 000 PLN (3 955 zł/m2)

6
1
220 m2
1990
15839964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pobliżu jeziora,świetny dojazd 26763022 15839964 Domek rekreacyjny w pobliżu jeziora!LOKALIZACJA:Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie i staje się miejscowością letniskowo-wypoczynkową dla mieszkańców pobl...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

2
1
47 m2
1990