sprzedaż • działka • budowlana


pomorskie • Osłonino • ...


503 000 PLN
117 113 €
101 227 £
130 265 $
  • 2 286
220 zł
51 €
44 £
57 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości!

OKAZJA! NA SPRZEDAŻ NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA Z BAJKOWYM WIDOKIEM NA MORZE!

ZAMIESZKAJ ZALEDWIE KILKA KROKÓW OD MORZA Z PIASZCZYSTĄ PLAŻĄ, W SĄSIEDZTWIE LASU!

ZAMIESZKAJ NAD MORZEM https://youtu.be/TGd3EkNV95c


To jedno z ostatnich cudownych i dzikich miejsc tak blisko Trójmiasta zaledwie 25 km od Gdyni - Osłonino maleńka urocza wioska rybacka wspaniale malowniczo położona nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na terenie Nadmorskiego parku Krajobrazowego. Ty też możesz mieć takie widoki na codzień!

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2286m2 pod budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego położona nad morzem w niewielkiej wiosce Osłonino zaledwie 300 metrów od piaszczystej plaży, w sąsiedztwie Rezerwatu Beka.

Działka słoneczna, w kształcie prostokąta o wymiarach 62m x 36m, oczyszczona, z widokiem na morze, blisko lasu. Ze względu na wyjątkowe położenie działka jest idealna pod budowę Twojego domu marzeń!

Media miejskie - prąd w granicy działki, woda i kanalizacja oddalone kilkadziesiąt metrów od działki, dojazd drogą asfaltową publiczną, ostatnie kilkadziesiąt metrów utwardzoną.

OBOWIĄZUJĄCY MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO pozwala na budowę:

- Twojego nadmorskiego domu marzeń o powierzchni do 600m2 (2-kondygnacje naziemne, do 9m wysokości)

- powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni działki, czyliPUM na poziomie 600m2

- dach dwuspadowy od 35 do 45 stopni,

Super lokalizacja w nadmorskiej, kameralnej miejscowości ze świetnym dojazdem do Trójmiasta, połowie drogi między Gdynią a Półwyspem Helskim - jest niewątpliwą gratką dla fanów sportów wodnych i jeździectwa, ze względu na sąsiedztwo zatoki i bliskość licznych szkółek jeździeckich i terenów rekreacyjnych.

Osłonino w którym znajduje się działka to niewielka wioska rybacka z dziewiczą, piaszczystą plażą i niesamowitym klifem. Na brzegu znajduje się niewielkie spacerowe molo. Dzięki znajdującemu się w okolicy Rezerwatowi Beka działka jest atrakcyjna nie tylko ze względu na możliwość podziwiania morza ale i przyrody i zwierząt, które chętnie odwiedzają mieszkańców - co sprawi, że od razu zakochasz się w tym miejscu i będziesz chciała wybudować właśnie tutaj swój wymarzony dom na terenie Krajobrazowego Parku.

Szybki dojazd do głównej drogi łączącej Hel i Trójmiasto - zarówno w Gdyni jak i w Juracie możesz być nawet w 30 minut.

Świetna i wyjątkowa propozycja dla osób szukających nadmorskiej, spokojnej lokalizacji!


CENA: 503 000 zł ( 220 zł za m2 ) KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.gdyniamarina.pl
  • powierzchnia: 2286 m2
  • powierzchnia działki: 2286 m2

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek