sprzedaż • działka • budowlana


pomorskie • Kleszczewo • Gdańska


69 000 PLN
16 208 €
14 528 £
18 195 $
  • 1 371
50 zł
12 €
11 £
13 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Działki znajdują się na terenie miejscowości Kleszczewo gmina Trąbki Wielkie powiat gdański w bezpośredniej lokalizacji drogi głównej 222 w kierunku Gdańska. Nieruchomość znajduje się na terenie now powstającego osiedla domów jednorodzinnych o powierzchni 1371 m2.
W planie przestrzennego zagospodarowania, teren ten jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą oraz wieloczłonową z kalenicami o różnych wysokościach. Maksymalna wysokość zabudowy 9 m, nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne; budynki kryte dachami stromymi minimum dwuspadowymi; maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej - dla zabudowy wolno stojącej 30%.( dopuszcza się prowadzenie działalności usługowej). Minimalna powierzchnia nowej działki budowlanej - dla zabudowy wolno stojącej: 800 m2, Minimalna szerokość frontu działki budowlanej bezpośrednio przylegającej do drogi wynosi 20 m dla zabudowy wolno stojącej, Dodatkowo droga wewnętrzna (udziały) oraz dostęp do drogi gminnej. Prąd w drodze głównej przy działce, woda we własnym zakresie(planowana hydrofornia), do czasu realizacji kanalizacji dopuszcza się stosowanie zbiorników bezodpływowych.
Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz.

Zapraszam do oglądania po uprzednim potwierdzeniu prezentacji telefonicznie.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy, który odbywa się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Zespół ekspertów NOTUS Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Sławomir Grochecki

Zapraszam również do odwiedzenia naszego malborskiego oddziału, który mieści się przy ul. Mickiewicza 20/1.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 1371 m2
  • powierzchnia działki: 1371 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek