sprzedaż • działka • budowlana


pomorskie • Kleszczewo • Gdańska


1 340 000 PLN
314 768 €
282 143 £
353 359 $
  • 29 811
45 zł
11 €
9 £
12 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Działki znajdują się na terenie miejscowości Kleszczewo gmina Trąbki Wielkie powiat gdański w bezpośredniej lokalizacji drogi głównej 222 w kierunku Gdańska. Osada Na Wzgórzu to nieruchomość sprzedawana wraz z projektem podziału działek na 20 domów jednorodzinnych w zabudowie wolno stojącej o pow. 29811 m2 . To jedynie 9 km od zjazdu do obwodnicy trójmiejskiej w Rusocinie i 30 min do centrum Gdańska, idealna lokalizacja dla inwestora. O znakomitej lokalizacji inwestycji decyduje położenie - wystarczająco blisko głównych dróg i autostrad, aby zapewnić dogodną komunikację z Trójmiastem, z dala od zanieczyszczeń.

W planie przestrzennego zagospodarowania, teren ten jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą oraz wieloczłonową z kalenicami o różnych wysokościach. Maksymalna wysokość zabudowy 9 m, nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne; budynki kryte dachami stromymi minimum dwuspadowymi; maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej - dla zabudowy wolno stojącej 30%.( dopuszcza się prowadzenie działalności usługowej). Minimalna powierzchnia nowej działki budowlanej - dla zabudowy wolno stojącej: 800 m2, Minimalna szerokość frontu działki budowlanej bezpośrednio przylegającej do drogi wynosi 20 m dla zabudowy wolno stojącej, Dodatkowo droga wewnętrzna (udziały) oraz dostęp do drogi gminnej. Prąd w drodze głównej przy działce, woda we własnym zakresie(planowana hydrofornia), do czasu realizacji kanalizacji dopuszcza się stosowanie zbiorników bezodpływowych.
Nieruchomość stanowi doskonałą bazę dla Inwestora z wizją.

Zapraszam do oglądania po uprzednim potwierdzeniu prezentacji telefonicznie.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy, który odbywa się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Zespół ekspertów NOTUS Finanse S.A. współpracujący z Freedom Nieruchomości porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Sławomir Grochecki

Zapraszam również do odwiedzenia naszego malborskiego oddziału, który mieści się przy ul. Mickiewicza 20/1.Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 29811 m2
  • powierzchnia działki: 29811 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek