Po generalnym remoncie, nowe wyposażenie

sprzedaż • mieszkanie


pomorskie • Gdańsk • Przymorze • Obrońców Wybrzeża


410 000 PLN
94 145 €
85 157 £
104 171 $
  • 46
8 913 zł
2 047 €
1 851 £
2 265 $
za m²

3 pokoje • 1 łazienka • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

MIESZKANIE 3- POKOJOWE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI/ GOTOWIEC INWESTYCYJNY

Jeśli powiększyła Ci się rodzina i potrzebujesz większego lokum, a może chcesz zainwestować pieniądze  i szukasz nieruchomości pod wynajem, to jest to idealna propozycja, której warto się przyjrzeć.

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 38 m2 + dodatkowe 8m2 wygospodarowane z galerii.  W KW metraż użytkowy to 38 m2, usytuowane na IV piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul. Obrońców Wybrzeża na Przymorzu.

To lokalizacja o wyjątkowych walorach, z których jedną z najbardziej docenianych jest bliska odległość do morza i plaży ok. 1500 m, no i pełna infrastruktura miejska na wyciągnięcie ręki, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, liczne punkty handlowo-usługowe. Vis a vis budynku duże centrum handlowe E-Leclerc.

Niedaleko także stąd do parku Reagana- miejsca relaksu i aktywnego wypoczynku.

Kolejnym ważnym walorem lokalizacji jest dostępność wszelakich środków komunikacji miejskiej, pozwalających w łatwy i szybki sposób przemieszczać się w różne części Trójmiasta.( tramwaj, autobusy, bliskość kolejki SKM).

Mieszkanie ładne, ustawne, dwustronne, z ciekawym rozkładem pomieszczeń, ze wschodnio-zachodnią ekspozycją światła.

Obejmuje 3 pokoje, gdzie z jednego z nich mamy wyjście na  balkon, aneks kuchenny w salonie, przedpokój, łazienkę. 

Lokal przeszedł generalny remont w ramach którego wymienione zostały wszystkie  instalacje. Całkowicie wyremontowany, w pełni wyposażony ( wszystko nowe).

Wchodzisz i mieszkasz, lokal nie wymaga już żadnych nakładów inwestycyjnych.


Do mieszkania przynależy także piwnica.

Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem.

Mieszkanie do wydania od zaraz.


Gorąco polecamy Państwu tę wyjątkową w swych walorach ofertę i zapraszamy do umówienia się na prezentację.

Oferujemy pełną, profesjonalną i kompleksową obsługę transakcji. Zrób pierwszy krok, zadzwoń i przekonaj się sam.
Pomagamy w finansowaniu nieruchomości z gwarancją ochrony zadatku.__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.
  • powierzchnia: 46 m2
  • piętro: 4 piętro
  • liczba pięter w budynku: 10 piętrowy
  • liczba pokoi: 3 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • parking: miejsce postojowe

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek